Wpis z mikrobloga

Patrzę na was głodnych zabrania pisowi subwencji. Pełni nadziei na lepsze jutro. Smutno mi.
Przykro mi ale nie zabiorą pisiorom ani grosza. Wam się ciągle wydaje ze wy jesteście w jakimś kraju w którym obowiązują jakieś prawa, jakieś zasady?
Partia rządząca może kraść miliardy i pluć wszystkim w pysk i póki 25% Polaków jest tym zachwycona a 50% ma to w dupie to jest nie do ruszenia. W odpowiedzi na to tuskowcy muszą ukraść więcej żeby tamci ich nie zbankrutowali za kolejną kadencję. Witamy ostatecznie w systemie dwupartyjnym. Jest źle ale będzie jeszcze gorzej.
#polityka #bekazpisu #sejm #bekazprawakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabe2137 jeśli PKW na serio obchodzi prawo i są prawnikami, a nie politykami, to zabiorą, owszem PiS to pewnie zaskarży do swojej Izby Spraw Publicznych w SN, a ta odstawi jakiś fikołek byle uwalić tą decyzję, ale raz że w świetle prawa europejskiego i krajowego nie jest to sąd, dwa będzie to musiał być srogi fikoł równy radosnej twórczości Trybunału Kulinarnego o wartości kartek papieru, na których został wydrukowany, a wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
@galicjanin: Wierzysz w zmianę prezydenta? Mnóstwo npc/normików zagłosuje na jakikolwiek taboret byle nie czaskoskyy. Ja już z Szanownym Panem Prezydentem Dominikiem Tarczynskim jestem prawie pogodzony :D
  • Odpowiedz
@Rabe2137 Tarczyński jest niestrawny dla umiarkowanych i niezdecydowanych, bardziej bałbym się młodych, uśmiechniętych szerzej nieznanych dla Polaków: Bocheńskiego czy Płażyńskiego albo innych im podobnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@galicjanin: Ja myślę że pisowcy tym razem nie wystawią młodego uśmiechniętego nieznanego tylko właśnie raczej mordziatego krzykacza co ma dobre zasięgi na tłiterku. Patryk Jaki, te klimaty
  • Odpowiedz