Wpis z mikrobloga

Jesteś olimpijczykiem, większość swojego życia spędziłeś na diecie i morderczych treningach których celem była właśnie ta chwila, olimpiada. Teraz patrząc na to jak jedną z głównych postaci otwarcia igrzysk jest chorobliwie otyła baba która dostała się tam tylko i wyłącznie ze względów politycznych i to że mało kto mówi o sportowcach bo na prawo i lewo wylewa się polityczne szambo, co organizatorzy musieli przewidzieć, jakieś to wszystko takie ech...

#francja #igrzyskaolimpijskie #olimpiada
Mrbimbek - Jesteś olimpijczykiem, większość swojego życia spędziłeś na diecie i morde...

źródło: NzA5MS5qYRsgVztgGgpsDmMPbzpcU2JYNBd3cRpEeEo5BnxmGgIoVyBRIDpbGD0OM1QuOVRfOQoiUSN9RR1hCTVaPzJSFHxVJ1AsJ0ADKx4eWj86UhggGy0ae2VUSC0ceQN-NwwULUkeA3thBUZ-Q3AbJyNSUzM

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i to że mało kto mówi o sportowcach bo na prawo i lewo wylewa się polityczne szambo


@Mrbimbek: ale o to chodziło, co chwila na światło dzienne wychodzą nowe "ciekawostki" o olimpiadzie i pokazują ze ze sportem to olimpiada ma mało wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz patrząc na to jak jedną z głównych postaci otwarcia igrzysk

@Mrbimbek: Laska była na ekranie kilka sekund. To wy z niej zrobiliście jedną z głównych postaci otwartych igrzysk.
  • Odpowiedz
  • 76
@wazka666: wy? Chyba my, bo każdy o tym mówi w jedną czy drugą stronę, organizatorzy wiedzieli jakie kontrowersje to wywoła i jednak zdecydowali się na ten krok, nigdy w historii igrzysk nie było takiego upolitycznienia tego wydarzenia i to jest smutne, ostatnie miejsce gdzie można było cieszyć się pięknem sportu i rywalizacji a nie wpychać na siłę swoje poglądy które ze sportem nie mają nic wspólnego
  • Odpowiedz
@Mrbimbek:

organizatorzy wiedzieli jakie kontrowersje to wywoła

Może dla ciebie to oczywiste bo jesteś płatkiem śniegu i obracasz się w takim towrzystwie. Ja jestem w głebokim szoku jak bardzo się o to zesraliście
  • Odpowiedz
Jesteś olimpijczykiem, większość swojego życia spędziłeś na diecie i morderczych treningach których celem była właśnie ta chwila, olimpiada. Teraz patrząc na to jak jedną z głównych postaci otwarcia igrzysk jest chorobliwie otyła baba


@Mrbimbek: I wtedy wchodzi on, cały na biało, Paweł Fajdek, co nawet na AMA Wykopie pisał, że może jeść co chce i ile chce, bo na tym polega jego sport i dieta.

Oczywiście nie usprawiedliwiam otyłości i
  • Odpowiedz
  • 0
@gandalf_rzulty: tak jak napisałem, jedna z głównych postaci oraz cały przekaz polityczny, nie chodzi o jedną grubą babę która po prostu stała się pewnym symbolem tego politycznego cyrku.
Co do poglądów to jestem centrystą, korzystam z prawa do wypowiedzi bo cała sytuacja mnie wkurzyła i na pewno nie przekonuje do popierania tej idei równości w przyszłości, ale ta wojna polityczna też jest zapewne sterowana, nie uważam żeby komuś zależało na
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: Ale to nie jest żaden polityczny cyrk. Sport łączy WSZYSTKICH tak? No to dlaczego mniejszości etniczne, orientacyjne itp. miałyby być pominięte? To, że katole nie tolerują LGBT to nie znaczy, że cały świat ma się ugiąć przed katolami i "nie prowokować ich publikowaniem LGBT". To katole niech się odizolują od świata świeckiego jeśli im nie pasuje LGBT i tyle.

Bo już nie wiem o co jest gównoburza, to znaczy
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: zaraz. Czy ty się oburzasz o byle g---o i potem zarzucasz tym którzy Cie oburzyli, wywoływanie wojny politycznej żeby nie myśleć o sprawach ważnych?
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: ale wiesz, że grzanie tego tematu to tylko woda na ich młyn? Gdyby pies z kulawą nogą o tym nie wspomniał to by szybko o tym zapomniano a tak to juz tydzien leci.
  • Odpowiedz
Teraz patrząc na to jak jedną z głównych postaci otwarcia igrzysk jest chorobliwie otyła baba


@Mrbimbek: jak powiedzieć, że nie oglądałeś ceremonii otwarcia, bez mówienia, że nie oglądałeś ceremonii xD co z tego, że znicz nieśli Rafa Nadal czy Venus Williams, przez chwilę pokazali gruba babę, koniec świata xD
  • Odpowiedz