Wpis z mikrobloga

Siema Mircy i Mirabelcy.
Polecacie jakąś knajpę z dobrym żarciem w okolicach #zwierzyniec? Jadę jutro na kajaki i coś dobrego po nich bym zjadł sobie.
Jako że jadę ze Stalowej Woli to też ten tag wrzucam, wiem że dużo ludzi z tych okolic jeździ do zwierzyńca właśnie na kajaki to może coś polecicie
#kajaki #stalowawola
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ysior nie pamiętam dokładnie gdzie to, ale w okolicach, kilka km od Zwierzyńca babeczka prowadzi w swoim domu jadłodajnię; regionalne, jak u mamy, dużo i śmiesznie tanio
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzyndzla o kurde Miras zajebiscie to brzmi!
Nie spróbował byś może choć jakiegoś obszaru określić w którą stronę od zwierzynieca to jest? Bo jak będę wiedział mniej więcej to się pokręcę najwyżej i poszukam bo pewnie takich rzeczy to na google nie znajdę :)
  • Odpowiedz
@Ysior nie jestem pewien czy to to, bo to było kilka lat temu jak tam byłem, ale sprawdź Restauracja Mama, Hutki; jeżeli to to, to biznes się rozwinął
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzyndzla @albertmilosz

Ogólnie chciałem bardzo podziękować za polecenie, jedzenie było bardzo dobre, cenowo nie zabijało (pierogi 26 zl), ale wystrój knajpy no kosmos. Połączenie wiejskiego stylu, zbieractwa i uwielbienia do Kory - tej wokalistki. Coś niesamowitego jak to tam wygląda, dzięki @dzyndzla jeszcze raz, a tobie @albertmilosz szczerze polecam!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@albertmilosz dokładnie nie pamiętam ile ich sumarycznie było bo o tym żeby pyknąć fotkę to uświadomiłem sobie w trakcie :D
Ogólnie dobre, dla mnie trochę niedoprawione ale trochę pieprzem posypać i bajka :D Są dość specyficzne bo bardzo ziemniaczane ale to nie tak że są złe tylko bardziej w stronę (trochę inne niż zawsze jadam) .
Ysior - @albertmilosz dokładnie nie pamiętam ile ich sumarycznie było bo o tym żeby p...

źródło: temp_file2022655162560620178

Pobierz
  • Odpowiedz