Wpis z mikrobloga

#kononowicz #barney #barnej #patostreamy

Barnej pogrąża się w coraz większej psychozie. Będzie policję wzywał na chłopaków, co stali pod blokiem i nic nie zrobili, ale przecież mogli. Na mnie też policję naślij, bo przecież mogłem wczoraj kogoś zabić albo zgwałcić, ale tego nie zrobiłem, więc należy mi się 25 lat albo 100 zł grzywny. A tak na przyszłość to kup sobie latarkę czołową i gaz pieprzowy do przeganiania ludzi, to już całkiem upodobnisz się do swojego pierwowzoru ze Starosielc.
Tabasco666 - #kononowicz #barney #barnej #patostreamy

Barnej pogrąża się w coraz wię...

źródło: thething

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tabasco666: Ciekawe co mu się ostatnio z tą głową porobiło. Jeszcze jakiś miesiąc temu szczytem jego odklejek było niewinne spotkanie z ufo, a ostatnio ciągłe spiski ze strony brata z łączeniem kropek między przypadkowymi osobami, wyszukiwanie działań szatana w igrzyskach olimpijskich i strach przed zamachem ze strony przypadkowych gimbusów stojących pod blokiem
  • Odpowiedz
  • 4
@tomasz-kalucki: Jak brat nadawał, to Barni czuł się bezpieczny, bo wiedział, że albo jest w trasie, albo śpi. Wiedział też mniej więcej, co planuje, jaki ma nastrój i zawsze miał się do czego odnieść. Teraz nie wie nic i ewidentnie żyje w napięciu, przez co wkręca sobie spiski i zamachy. Tworzy dziwaczne teorie, by mieć o czym gadać. To nie służy jego dwubiegunówce, dlatego stan się pogarsza.
  • Odpowiedz