Wpis z mikrobloga

Jesteś normalnym, dynamicznym, zdrowym człowiekiem? Wygryw. Przykład mój brat. Laska wcześniej czy później się znajdzie, no i się znalazla. Znajomi są, więc od najmłodszych lat chodzisz na imprezy, ogniska, domówki i co chwilę poznajesz nowych ludzi (w tym potencjalną partnerkę). Kiedy jesteś starszy i szukasz roboty korzystasz na znajomościach. Przykład? Znowu mój brat któremu kolega załatwił robotę u Niemca i dziś sobie pojechał.

Jesteś cichym, aspołecznym spierdoksem? Over. Od najmłodszych nastoletnich lat izolujesz się, nigdzie nie wychodzisz, nabawiasz się depresji/fobii społecznej, nierzadko kończysz swój żałosny żywot jako samobójca. Klepiesz biedę za najniższą krajową bo masz dwie lewe ręce lub brak odwagi do czegoś, co wymaga logicznego myślenia. Każdy tobą pomiata bo nie masz charyzmy się postawić. Znajomi? Dziewczyna? Łatwiej byłoby nago wejść na Mount Everest. Po drodze próbujesz leków, które być może nieznacznie pomogą, bądź też terapii, ale w twoim przypadku to głównie nabijanie kasy tym, którzy w ciągu 50 minut 7 razy spoglądają na zegarek bo chcą jak najszybciej skończyć wizytę, która i tak gówno ci da poza stratą 200 zł z portfela.

Przy narodzinach albo wygrywasz, albo przegrywasz. Ja przegrałem ¯\(ツ)/¯

#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

esteś cichym, aspołecznym spierdoksem? Over. Od najmłodszych nastoletnich lat izolujesz się, nigdzie nie wychodzisz, nabawiasz się depresji/fobii społecznej, nierzadko kończysz swój żałosny żywot jako samobójca


@Remus00: Zawsze ten sam schemat. Tylko "cichy, aspołeczny" może mieć w życiu problemy. Inni nie. Szkoda że tak mało się mówi o ludziach z nadpobudliwością, Tacy pozornie wcale nie muszą być ani cisi ani aspołeczni a jednak ogarnianie życia nie raz wcale nie idzie tak
  • Odpowiedz
Zawsze ten sam schemat. Tylko "cichy, aspołeczny" może mieć w życiu problemy. Inni nie. Szkoda że tak mało się mówi o ludziach z nadpobudliwością, Tacy pozornie wcale nie muszą być ani cisi ani aspołeczni a jednak ogarnianie życia nie raz wcale nie idzie tak łatwo jak się tu wykopkom wydaje.


@sylwke3100: albo mający i jedno i drugie XD. Btw. to co opisałeś, pasuje też do autyzmu.

@Remus00 glowa do
  • Odpowiedz