Wpis z mikrobloga

Jako, że mam wolne to chciałem zająć się pucowaniem samochodu. Wszedłem na kosmetykę aut i tak r-------------o forum jeszcze nigdy nie widziałem. :D #nietagujebonie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartek915: Mam wrażenie, że ta strona to coś pokroju forum dla audiofilii. Gąbeczki, ściereczki, wiadereczka. Chciałem dowiedzieć się mniej - więcej jak przygotować powłokę pod wosk i jak go nałożyć ale chyba nie jestem w stanie przebrnąć przez ogrom tematów i zrobię to po swojemu.
  • Odpowiedz
@Enfi: wrzuć fotki, jak czyścisz auto gąbką maczaną w jednym wiaderku z wlasnym szamponem z marketu, a następnie jak wcierasz starą ścierką wosk za 8 złotych. Padną na zawał.
  • Odpowiedz
@bartek915: Ogólnie chciałem jakiś tutorial znaleźć, ale poległem. :D Ręczna raczej nie, bo musiałbym nosić wiaderka z domu i nie mam szmatek ani szamponów. Myślałem nad bezdotykową i wosk, bo ostał się jakiś w garażu, chyba K2.
  • Odpowiedz
@bartek915: Wiem o tym, widzę to po moim żółtym lakierze. :D Spotkałem się kiedyś z opinią, że ręczne mycie niszczy lakier i dlatego preferuje bezdotykowe.
  • Odpowiedz