Wpis z mikrobloga

@TooFast: Mam ową płytkę w domu. Legenda sama w sobie! Endtroducing, Private Press i Donuts od J-Dilli to moja trójca najlepszych albumów hip-hopowych instrumentalnych w historii muzyki. Ale zwłaszcza Endtroducing i Private Press kocham bardzo mocno. Midnight In A Perfect World to już w ogóle rozwala system. Na mojej wieży muzycznej Pioneer brzmi to fenomenalnie! Obczaj to wideo, jest magiczne. Inny wymiar.
rubingramrap99 - @TooFast: Mam ową płytkę w domu. Legenda sama w sobie! Endtroducing,...
  • Odpowiedz
@rubingramrap99 jak jeszcze świętej pamięci J-Dilla dorzuciłeś, to powiem Ci, że w szoku jestem jak w takim miejscu można bratnią mordeczkę trafić:) Wideo, które zamiescileś mogę z pamięci w każdej sekundzie odtworzyć;) I też zaczynałem od słuchania tego na wieży Pioneer:)
  • Odpowiedz
@TooFast: Miło mi to słyszeć. Ciężko bardzo w dzisiejszych czasach znaleźć bratnią duszę. Wszędzie polaryzacja i toksykologia. Jestem samotny i zżera mnie depresja, ale widząc takich ludzi jak Ty jeszcze troszeczkę chce mi się żyć. Żyję muzyką, oglądam patostreamy tylko dlatego, bo są dobrym "odmóżdżaczem" do pośmiania się i tyle. Mam #!$%@? w toksycznych zjebów i próbuję mimo przeciwności losu cały czas iść do przodu.
  • Odpowiedz