Wpis z mikrobloga

@niedorzecznybubr pytanie dlaczego to tq jest tam w ogóle dołączone. Geje, lesbijki i bi to normalni ludzie tylko w mniejszości ze swoją orientacją seksualną. Transy i cała reszta mają problem głównie z samymi sobą i nie są w stanie określić jakiej są płci. Zupełnie inna dziedzina.
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: A No w tym jest problem. Ja nie spotkałem się jeszcze z takim czymś aby ktoś mi mówił jakimi zaimkami mam się do niego wyrażać ale jeżeli by tak było to bym mu mówił odpowiednio jak do normalnego człowieka czyli jakiej jest płci realnie. A jak nie pasuje to wypad.

Z jednej strony mam wywalone w to ale z drugiej strony należało by zwalczać zważywszy na dzieci. Ja swoje
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: Osobiscie dążę do tego aby być na tyle ważnym i kompetentnym pracownikiem żeby w razie konfliktu z baśniowym stworem to on wyleciał.

Ale na ten moment to dla własnego zdrowia psychicznego poszukałabym sobie innej roboty
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: ehhhh nie dobrze. Ja na szczęście przyjąłem się w średniej firmie gdzie zysk netto na koniec miesiąca jest najważniejszy nawet kosztem złego samopoczucia pokemona.
Uważam też że świat nie upadł do końca na głowę bo dla typowego moneymakera liczy sie przede wszystkim hajs a na pracownika patrzy pod względem tego ile z niego ma.
  • Odpowiedz