Wpis z mikrobloga

@DavenJayX: hmm, może dlatego że jest patokaryną i intelektualnym obszczymurem? Albo dlatego że kręciła się na karuzeli #!$%@?ów tak szybko że nie zna ojca własnego dziecka ale równolegle jest srogą i wierzącą kato-konserwatywką? Albo że dziwnym trafem jej mąż złożył pozew o rozwód chwile po tym jak wybuchła afera z Grzegorzem G. który świadomie zaraził działaczki partyjne żółtaczką w ramach programu "kariera za dawanie dupy"?

Ustalmy że pato-ewa prezentuje poziom
  • Odpowiedz
Ustalmy, że masz urojenia. I piszesz wyssane z palca bzdury. Gdzie sie wypowiadala jako turbokatoliczka? Piszesz coś o #!$%@?, byciu samotną matką o kobitce która ma męża.
Jak lewackie gówno rucha się na potęge, byle kto z byle kim, najwiecej syfa jest przenoszonego wsrod osob lgbt według statystyk - to wszystko ok.
Wstyd mi #!$%@? że jestem Polakiem przez takie odrealnione kreatury jak ty. Ale spokojnie, lekkie czasy juz minely, zaczynaja się
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: pieczenie? Mylisz pieczenie z bekowaniem.
Ja generalnie jestem jako libek przeciwnikiem slutshamingu. Nie mam nic do puszczalskich, swingersów, onlyfansiar, jak słysze o trójkątach i gangbangach w Ordo Iuris to życze im tylko jedno wielkie "enjoy". Niech każdy żyje jak chce.
Żeby wybrzmiało: każda kobieta w Polsce ma prawo prowadzić się jak Ewa Zajączkowska.

Przeszkadza mi tylko gdy taka osoba idzie w politykę - czyli stanowienie prawa - i
  • Odpowiedz