Wpis z mikrobloga

#houseofthedragon #rodsmoka
I sezon w miarę mi się podobał, przynajmniej do momentu gdy Rhaenyra była młoda. Warto obejrzeć drugi sezon? Komentarze są średnie, a nie chce oglądać gówna dla sojaków.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spinel Jak nie chcesz oglądać gówna dla sojaków i przez pół sezonu słuchać #!$%@? o tym jacy to mężczyźni są źli bo znają się na wojnie, a kobiety biedne bo nie chcą wojny (mimo że same ją defacto wywołały) to odpuść
  • Odpowiedz
@Rakango: ale w sumie gdzie to widać xd ? Kobiety wywołały wojnę. A faceci jedynie chcą ją rozstrzygnąć szybciej z mniejszymi stratami. Tutaj to raczej kobiety grają babki z problemami przez co ginie więcej ludzi niż musi
  • Odpowiedz
@Rakango

Kto wywołał wojnę?
Mi się wydaje, że to był impulsywny Aemond gdzie zabicie Lucerysa było główną przyczyną.

I powiedz mi, wtedy kiedy miałeś pierwsze sezony w GoT kiedy non stop mówili o babach, gwałtach, #!$%@?, dymanku albo pokazywano zgodnie z historią, dużą mizoginię to ci to jakoś przeszkadzało czy czułeś się jednak bardziej
  • Odpowiedz
@Filippa Czekaj, ale spokojnie bo się rozpisałaś a nie do końca o to mi chodziło o czym mówisz. Chodzi mi o to, że całe to #!$%@? o uniknięciu wojny możnaby zawrzeć w jednym odcinku, może dwóch, a tutaj ciągnie się to przez praktycznie cały sezon, mimo że mleko już dawno rozlane i wiadomo że wojna i tak będzie. Jest to poprostu źle ukazane i niepotrzebne, naprawdę dość mam już 15stej z
  • Odpowiedz