Wpis z mikrobloga

@Titsuman brak oregano i bliźniaków to totalna stypa w uniwersum. Ksiek dobrze się czuje, bo przecież oddycha i nawet się wypowiada dla was w jakiś sposób. To jest moment napisów końcowych, po których jest jeszcze zajawka filmowa i easter egg.
  • Odpowiedz
@Titsuman: można go lubić czy nie lubić ale to on ma sprawy i wszystko z nich wrzuca jako pierwszy, druga strona tego nie zrobi, jemu też różni ludzie podsylaja różne rzeczy, wysypka stokrotki i sanitariusza akurat wiele zmieniła na Szkolnej xD
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Gumiarska strona ma najwięcej za pazurami a najgłośniej kwiczy, że stosowane są brudne zagrywki. Owszem, wiele rzeczy które było zrobionych należy otwarcie krytykować (jak ta akcja z synem psa arona, czy szczane na drzwi ekopeta), ale też jak pamiętam brał to na klatę i przyznawał że go poniosło. Do walki z tzipą nie ekipą był potrzebny właśnie ktoś taki, i to najbardziej pali styki bielskiej mafii. Bo jeżeli oni
  • Odpowiedz
  • 6
@cl-sr ludzie oczekują, że po drugiej stronie będzie krystaliczny człowiek, który będzie jednocześnie pracował, utrzymywał tajemnicę sądową, ujawniał wszystko na lajtach, wyjaśniał wszystkich, ale się z tym nie obnosił xD no i klasycznie, wszystko powinien robić z własnej kieszeni bo szacunek gangusów zasiłkowców (sztywniutko do samego końca bez donejtów)
  • Odpowiedz
@randybobandy2: A Ty żeś nie rozsyłał ludziom adresów jego dziewczyny, zdjęć jej i jego mamy? Nie pitoliłeś głupot licząc, że ktoś Twoje urojenia na tag wrzuci, bo chciałeś mu dopiec bez względu na wszystko? Cieplutko Ci się pod tyłeczkiem robi, że tak zmieniłeś narrację w stosunku do Ókaszka. Oncuś, na razie wiem ja i Wykop, co ześ wysyłał po ludziach, m. in. do mnie,. Jak byś kiedyś był, na którymś
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Niech sobie nie pracuje i zbiera donejty, jeżeli mu takie życie odpowiada. Ważne, żeby nie robił z siebie pajaca, którego w każdej sprawie można zdyskredytować kompilacją filmików z jego udziałem, bo nie pomaga to w osiągnięciu ostatecznego celu. Jestem pewny, że ktoś konkretny zaangażowany w sprawę zarobiłby na ponoszone koszty z donejtów, jeżeliby sobie tego życzył. Zmieniłaby się tylko część targetu. Niestety, ale pan Szeryf jest nie tylko nie
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Nie wiesz, a wypowiadasz się. Czlowieku, za to co on rozsyła ludziom, to z pewnościa nie byłby świadkiem na sali sądowej. Myślisz, że dalbym tamten wpis, gdybym nie wiedział na podstawie przesłanych mi przez niego ponad 2 m temu wiadomosci, co to za ziółko? Wiem ja i Wykop, jak sobie odczyta. Dziś Oncki na tagu jedzie po Szeficie, dla niepoznaki. Ja widzę, co ten Szefito miał wczoraj czy przedwczoraj
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Człowieku, jak on sam mnie wyniuchał i zaczął Choroszcz w wiadomościach odwalać, myslisz, że skontaktowalbym z nim sie pierwszy? Przecież to ten, co go Ókaszek w ziemie wbił na lajcie za stokingxD On widział, że drwie z Ókaszka na Wypoku i myślał, że znalazł sobie gamonia, co zacznie stosować jego metody,a on będzie materiały podrzucał. Czika ma bekę z Ókaszka, ale pogarda zawsze dla metod stosowanych przez niektorych z
  • Odpowiedz