Wpis z mikrobloga

#hentai #eroge #anime #ecchi #visualnovel Mireczki, pracuję nad prostą visual novelką eroge, która oferuje około godziny gameplayu (chyba że ktoś za długo zawiesi wzrok 😅). Mamy pełny voice-over w języku japońskim i angielskim, w tym sceny NSFW, oraz tekst w języku polskim, angielskim i japońskim. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat języka, w jakim gracie w visual novelki lub w jakim języku chcielibyście grać i słuchać. Myślę o dodaniu polskiego voice-over (w tym albo następnym tytule), ale nie jestem pewien, czy nie będzie to zbyt cringowe. Co myślicie?

Jaki język jeśli chodzi o VO preferujecie w visual novelkach

  • japoński 58.3% (14)
  • angielski 16.7% (4)
  • polski 25.0% (6)

Oddanych głosów: 24

  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Shackowany: Nie no, mówimy tutaj o ludziach z doświadczeniem, którzy na tym zarabiają, a nie kogoś pierwszego lepszego, kto chce podkładać głos. Co do wyzwania - to dla chcącego nic trudnego :D, stąd moja ankieta i prośba o zdanie mireczków.
  • Odpowiedz
@Bogurodzica: polski dublaż byłby hmmm... ciekawy xD Interesująco byłoby go usłyszeć, jestem za xD Masz jakieś linki gdzie można śledzić rozwój gierki czy tego typu rzeczy?
  • Odpowiedz
Oczywiście to tylko w celach naukowych, bo kolega robi badania statystyczne na temat gier i musi zbierać dane i postanowiłem mu pomóc.
  • Odpowiedz
@Barakut: Oczywiście, że w celach naukowych. Posiadamy od niedawna discorda gdzie zbierają się od niedawna ludzi prowadzący podobne badania statystyczne. Demówka wlatuje 30 sierpnia, pełna wersja początkiem listopada. Podrzucam discorda na pw, gdzie zaczynam wrzucać regularne updaty i teasery z voice overa i artów.
A tutaj poglądowo poziom japońskiego dublażu z podziękowaniem dla wspierających: https://audio.com/sweet-sennin-games/audio/ayumi-arigathanks
  • Odpowiedz
@Barakut: Co do samego dublażu polskiego, to chciałbym chociaż spróbować na przestrzeni choćby następnego tytułu, żeby zobaczyć jak to końcowo wyjdzie, bo sam nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić do końca ()
  • Odpowiedz