Wpis z mikrobloga

CzeΕ›Δ‡, miΕ‚oΕ›nicy bitew na stole i malowania figurek! πŸŽ²βš”οΈπŸ–ŒοΈ

Dzisiaj chciałbym Wam pokazać niedawno pomalowane modele Cthonian Beserks z frakcji Leagues of Votann do gry Warhammer 40,000, nad którymi miałem przyjemność popracować na zlecenie jednego z moich Klientów.

πŸš€ Leagues of Votann Cthonian Beserks
Wojownicy Cthonian Beserks, niczym niepowstrzymane maszyny bojowe, znani są ze swojej brutalności i bezwzględności na polu bitwy. Uzbrojeni w potężne młoty energetyczne i topory o plazmowych ostrzach, są gotowi siać zniszczenie w szeregach wroga. Każdy Cthonian Beserk to żywa broń, której nie sposób powstrzymać, a ich ataki są równie spektakularne, co niszczycielskie.

Dodatkowo, modele te posiadają w pełni zmagnesowane wszystkie dostępne opcje uzbrojenia, co pozwala na łatwe dostosowanie ich do każdego scenariusza bitewnego. Dzięki temu, bez względu na wymagania taktyczne, całemu oddziałowi można szybko i sprawnie zmienić konfigurację broni, zapewniając wszechstronność na polu walki.

Podczas malowania Cthonian Beserks, starałem się oddać ich dziki charakter i potęgę, którą reprezentują na polu bitwy. Starannie dobrane kolory i precyzyjne wykończenia sprawiają, że te modele naprawdę wyróżniają się na stole.

Jeśli chcecie zobaczyć kompletną galerię zdjęć tych niezwykłych figurek oraz poznać więcej szczegółów na ich temat, serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony:

➑️ https://noocnikpaints.com/wh40k-leagues-of-votann-cthonian-beserks-prezentacja/

Nie zapomnijcie również obserwować mojego profilu na Instagramie, gdzie regularnie dzielę się moimi najnowszymi projektami:

πŸ‘€ https://www.instagram.com/noocnikpaints/

Pozdrawiam i ΕΌyczΔ™ Wam przyjemnego weekendu! πŸ˜„

#warhammer40k #wh40k #leaguesofvotann #cthonianbeserks #warhammer #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #noocnikpaints
noocnikpaints - CzeΕ›Δ‡, miΕ‚oΕ›nicy bitew na stole i malowania figurek! πŸŽ²βš”οΈπŸ–ŒοΈ

Dzisiaj...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 1689007779548-01

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz