Wpis z mikrobloga

Macie do wyboru kupić Toyote GT86 albo Nissana 370z, co bierzecie?


@Wextor: pytasz ludzi którzy prawdopodobnie w żadnym nie siedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tor, jako weekendowóz, do zabawy jako drugie auto - GT86. Lekki, fajnie wyważony, dobrze się prowadzi. No ale na autostradzie już trochę mało momentu i potrafi dostać w dupę od większych diesli. A to smutne jak ty siedzisz w aucie sportowym, a na prostym 15 letnie 535d za paręnaście tysięcy załadowane po dach ziemniakami w kombi Ci odjeżdża w siną dal. Jako taką zabawkę myślę że nawet bardziej zastanowiłbym się na MX5. Też
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu: Dzięki za sensowny komentarz, MX5 raczej nie chce, na daily mam Lexusa 3l v6 a dopiero co sprzedałem 4.6l v8 i szukam czegoś na jego miejsce co tez fajnie jeździ, szkoda trochę że 370z nie ma miejsc z tylu nawet takich małych jak ma GT86 ale jako trzeci samochód to chyba przeżyje :D
  • Odpowiedz
@Wextor: GT86 ma potworną wadę techniczną. UPG potrafi zacząć przepuszczać olej po lewej stronie bloku silnika, normalnie byś to zauważył, wymienił i problem z głowy. Ale niestety nad blokiem jest umieszczony do góry nogami filtr oleju i wiele ludzi widzi olej i myśli, że to wyciekło z filtra przy wymianie a tymczasem boxer się im zaciera
  • Odpowiedz