Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem PS2 i chyba nie potrafię uruchomić gier albo jest #!$%@? :/

Ogólnie mam kilka gier ale się nie uruchamiają - pojawia się tylko menu w który mam do wyboru Browser i System Confiugrattion, jak mam odpalić grę?

#playstation2 #ps2 #playstation
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@keksoa: nawet mi nie mów że gość mi wysłał #!$%@?ą konsolę xD

dobrze że to allegro zwykłe i płatność allegro pay, może nie będzie problemu ze zwrotem ale gościowi wrzucę karteczkę do środka że jest #!$%@?ą #!$%@?ą
  • Odpowiedz
  • 0
@keksoa: "Posiada sporo rys na obudowie, co ukazaliśmy na zdjęciu, napęd działa bez zarzutu, nie przerywa gier, nie zacina.

Włącza się "od strzała"

Do konsoli dołączam oryginalnego pada, który działa znakomicie, a także okablowanie i kartę 8MB."

Ogólnie może coś jest nie tak z opcjami, albo trzeba zasilacz mieć podpięty a nie sam ten kabelek? jakoś mi się nie wydaje żeby mi wysłał zepsutą :x
  • Odpowiedz
@Lesrley: sprawdziłem dla pewności na swojej, jak włożę grę i po tym odpalę konsolę to gra od razu startuje, jak włożę grę będąc w menu to mogę z poziomu menu odpalić grę.
Jaka to wersja konsoli? Ile dałeś? Co masz na myśli przez "albo trzeba zasilacz mieć podpięty a nie sam ten kabelek?"?
  • Odpowiedz
  • 1
@Lesrley: to nowsza slimka, ona ma wbudowany zasilacz, nie ma zewnętrznego. Próbuje chociaż zakręcić płytą? Jak masz jakieś CD z muzyką to spróbuj odtworzyć, jak odtworzy to raczej laser pada, jak nie to może być któryś czujnik (tam chyba były dwa, jeden od zamknięcia pokrywy, drugi od obecności płyty). Ja bym pisał do sprzedawcy że taka sytuacja.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Slazer: Niby coś tam się kręci ale mam wrażenie że nie tak jak powinno, sprzedawca twierdzi że grał na niej zanim mi ją wysłał by mieć pewność że jest okej, konsola zapewne nie przetrwała spotkania z kurierami :/
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Slazer: Może mieć na to wpływ sposób podpięcia konsoli? bo ja ją podpinam tymi kolorowymi kabelkami zamiast samym tym dużym scardem który był w zestawie bo nie mam w tv takiego wejścia, ale w sumie to raczej nie może mieć żadnego wpływu xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Lesrley: nie ma znaczenia, musi działać nawet bez kabli. Jak kręci ale nie wykrywa to wygląda na coś z laserem lub jego mechanizmem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Slazer oddam mu to, choć szkoda mi tego pada bo jest w mega dobrym stanie :)

Zależy mi na małej konsoli bo nie mam gdzie jej trzymać choć dużo bardziej podoba mi się wizualnie wersja FAT
  • Odpowiedz