Wpis z mikrobloga

Jak myślicie - czy to, że mężczyzna pracuje częściej w pracach obciążających zdrowie, zatem lepiej płatnych, ma na to wpływ? Czy to jednak dzięki temu że kobieta rodzi mu dzieci, ogarnia dom i posiada penisa? Jeszcze niewdzięczny #!$%@? sobie szybciej umiera i wpędza kobietę w biedę XD To może, żeby było sprawiedliwie wypłaćmy tym facetom wcześniej te pieniądze, żeby mogli skorzystać z tego co wypracowali?

Zrobić coś, żeby mężczyźni tak szybko nie umierali? Nieeee to niedobra jest, sypnijmy kasą i pora na cs'a.
https://twitter.com/MiGwiazdowski/status/1815844428004868227
#pieklomezczyzn #polityka #sejm #lewica #lewackalogika
d00v - Jak myślicie - czy to, że mężczyzna pracuje częściej w pracach obciążających z...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego ja mam się solidaryzować z osoba osobą, która mnie ma za śmiecia, nic nie wniosła do mojego życia i wybiera mi komuchów do rządu? Jeżeli kobieta nie ma środków do życia po śmierci to niech za życia partner odkłada dla niej pieniądze. To prywatna sprawa między nimi. I co złego w sprzedaniu mieszkania czy odwróconej hipotece? Często to mieszkanie kupili za fistaszki jak rząd wspaniałomyślnie pozwalał wykupować tak mieszkania komunalne.

#!$%@?,
  • Odpowiedz