Wpis z mikrobloga

Czy ktoś korzystał z usług biur podróży organizujących wyjazdy na mecze? Chciałbym z okazji 70 urodzin zabrać ojca na mecz Interu na San Siro z jakąś poważną ekipą typu Juve lub Milan. Wiem, że trafić bilety w otwartej sprzedaży graniczy z cudem, a zakup od pośredników to ryzykowna zabawa. Z biurem jest jakaś gwarancja, że nie będzie wału z biletami, ale trochę zniechęca cena, bo 3k za 2 noclegi ze śniadaniami, przeloty i bilety to jednak spora suma.

#seriea #mecz #pilkanozna #groundhopping #kibicujzwykopem #kibice
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@klintoniusz ja bylem na Juventusie z kuzynem rok temu
Bylem ze sporting travel ale na fb duzo ogloszen z różnych biur jest(male biuro podróży, na Śląsku maja siedzibe) ogolnie polecam
Oprocz samego meczu troche zwiedzania i chillowania. Wszystko ogarniete git. Wiadomo ze samemu lepiej ogarnac bo taniej ale jak ktos chce miec zalatwione wszystko i sie nie marwtic o organizacje to git
  • Odpowiedz
  • 0
@jakub99: W moim przypadku rzecz rozchodzi się głównie o bilety na mecz, bo boję się wałków kupując przed pośredników z zagranicy. Ogarniając na samą rękę taki wypad na weekend można być tysiaka do przodu, ale jeśli wysypie się sprawa z biletami, to już jesteśmy grubo w plecy. Więc chyba lepiej dopłacić do opcji wyjazdu z biurem i spać spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@klintoniusz to tu akurat nie pomoge bo nie mam doświadczenia z ogarnianiem biletów
Ale jesli faktycznie ciężko jest to lepiej jechac z biurem i miec spokój
  • Odpowiedz
@klintoniusz: byłem na Juve, Fiorentinie, Udine i zawsze sam kupowałem bilety - nigdy nie było problemów z ich dostępnością - najpierw kupujesz bilet a potem szukasz loty. W przypadku Włoch opłaca się lecieć do miasta A, mecz, jakieś zwiedzanie i powrót z miasta B bo tak jest poprostu taniej. W razie co to pisz priv może jakoś pomogę ;)
  • Odpowiedz