Wpis z mikrobloga

Skąd u graczy gothica często hype na utrudnianie sobie rozgrywki? Gram w #newbalance #returning na poziomie gothic z 20 punktami nauki co poziom. I jakoś też nie uważam, by to był samograj. Gram guru, obecnie jestem w trzecim rozdziale i robię wszystko pobocznie co się da, by potem iść z czystym dziennikiem na smoki i uważam, że nie jest tak łatwo, że aż nudno. Mam ponad 1000 many, 3000 hp około 400 wytrzymałości i 370 inteligencji. Ktoś pewnie powie, że to żadna sztuka mieć np 1000 many za 20 punktów nauki co level, ale nie ukrywajmy, z żywności, pojedynczych bonusów nie dałbym rady wbić nawet 500 a czasami 1000 many starcza na 6/7 uderzeń z runy czwartego kręgu magii co np na stado orków i tak mało. Oglądam czasami lets pleje i widzę jak gracze się męczą i są oneshotowani nawet przez warga i dla mnie taka rozrywka nie sprawia frajdy. A pieniądze na PN i tak mam np z zwierzęcych trofeów od myśliwych czy sprzedawania u halvora drogocennych błyskotek #gothic
Jarkendarion - Skąd u graczy gothica często hype na utrudnianie sobie rozgrywki? Gram...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Gromisek: Tylko to jest czasochłonne. Ja bardziej np w modach lubię odkrywać np nowe lokacje, gildie, itemy. A dłużej to wolę walczyć z jakimiś bossami a nie randomowymi przeciwnikami. Że ja ich biję na 30 uderzeń a oni mnie na jedno
  • Odpowiedz
@Jarkendarion przecież gothic na każdym poziomie trudności to samograj.
Co niby jest tam trudnego, jak bierzesz nightmare to męczysz się bugując wszystko bo wszystko i tak jest zbugowane.
Utrudnienia w stylu mądrzejsi czy silniejsi przeciwnicy ok. Ale gothickowcy żeby utrudnić dodają np fazy spawnujące od #!$%@? mobów autoinstant casty przeciwników w czasie ich melee ataku albo 20000hp życia bp według tego to jest trude xD
I jeszcze wprowadzanie nowych przeciwników o
  • Odpowiedz
@Gromisek ja gram na easy w gry bo nie mam czasu po prostu, powiedzmy że gra na normalu jest na 20 godzin na easy przejdę to w 15 a na hard czy nightmare to byłoby 25-40 godzin.
Żeby doświadczyć gry, jeśli nie chcę grać w to samo przez następne 2 miesiące muszę grać na easy.
  • Odpowiedz