Wpis z mikrobloga

  • 1
historyczny wykres S&P500 potwierdza sentencje w memie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniek74: Idź wrzucac wklejki, że nvidia urosła, albo xtb, ewentualnie że Cymcyk zjadł tofu.
  • Odpowiedz
@DJ007 nie chce ci psuć tego świetnego nastroju w którym zapewne dziś jesteś, bo wreszcie są spadki na Nasraku, ale niestety nie mam Mercatora i mam ciagle dużo XTB w sporym proficie
  • Odpowiedz
  • 0
dużo XTB w sporym proficie


@maniek74: Nie gram nasdaqa, a papierowy profit to nie profit. Oczywiście życzę jak najlepiej, bo wypokowe obrzucanie blotem to jedno, ale o czyjeś straty modłów nie zanoszę.
  • Odpowiedz
@DJ007 to nie jest tylko papierowy zysk, bo były brane dywidendy i sprzedawane paczki w międzyczasie, co pokazywałem ci w jednym z wpisów

z nasdakiem chodziło mi o to, ze wreszcie stracą te przeklęte wykopki, które wklejają memy z bykiem i wykresu rosnącej NVDA, a nie o to, ze go rozgrywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w dobre intencje może bym uwierzył, gdyby nie ten jad który nie
  • Odpowiedz
  • 0
nasdakiem chodziło mi o to, ze wreszcie stracą te przeklęte wykopki, które wklejają memy z bykiem i wykresu rosnącej NVDA,


@maniek74:
Stracą tylko ci, którzy kupili gdy zacząłes szeryfować na tagu i wyzywać ludzi od szurów, przy okazji tropiąc multikonta. Wkręciles se misję ostrzegacza przed niedźwiedziami i stałeś sie karykaturą tego co zwalczałeś. Nie musisz tego zauważać, swojego zapachu zbytnio sie nie czuje.
  • Odpowiedz
@DJ007 szurami-spadziowymi nazywałem i będę nazywał dalej, tych, którzy w kółko bezrefleksyjnie od kilku lat strasza ludzi spadkami, czasm zmieniając login, a nie uzytkownikow, którzy w danym momencie byli niedźwiedzio nastawieni do rynku, bo sam nie raz tak byłem nastawiony i rozgrywałem indeksy na krótko, co nie raz tu pokazywałem, a udanych shortow zamkniętych z zyskiem gratulował mi nawet sam niejaki @DJ007
  • Odpowiedz
  • 0
udanych shortow zamkniętych z zyskiem gratulował mi nawet sam niejaki @DJ007


@maniek74: pogratulowac za dobry deal mozna każdemu, tak jak wytknąć niepokojący skręt na szurskie manowce
  • Odpowiedz
@DJ007 co do swojego zapachu, którego się nie czuje, to mnie zastanawia, tak szczerze, czy ty czujesz zapach swojego wewnętrznego niedźwiedzia, czy jesteś go świadomy, czy to wypierasz.

Wyłączając cotygodniowe wpisy o DAX, to większość kreskowych betów które tu rozpisywałeś, chyba było na spadki. Nie grzebałem ci w profilu i tego nie liczyłem, ale surowce, indeksy, które poleciały na ATH, to większości było na spadki, pamietam, ropę, miedź, złoto czy wpisy
  • Odpowiedz