Wpis z mikrobloga

Wystarczyło wczoraj wrzucić gifa z putinem w spermbanku i dzisiaj od rana kongo w powiadomieniach od onuc, które nazywają mnie ukraińcem i dają sobie wzajemnie plusy.
Pamiętam jak kiedyś dostali rozkazy na bayzedmana i trzy wpisy jeden pod drugim były od nich, a potem nawet zakładali konta z nickiem podobnym do niego.
Uroczy są ()

Kiedyś też zrobiłem wpis smiejacy sie z rosji i dostał z 800 plusów a drugiego dnia na tagu cały dzień latał wołyn, nazistowskie symbole i opowieści o ukraińcach z czarno czerwonymi plecakami w biedronce

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Wystarczyło wczoraj wrzucić gifa z putinem w spermbanku i dzisiaj od rana ...

źródło: IMG_20240724_142440

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@drivent: kanalia to nie, ale zajezdzalo od niego tym legendarnym ukrainskim trollem, ktorego rosyjska trolownia szuka jako kontre na swoje przyglupie argumenty na podporzadkowanie sobie ukrainy
@Grooveer: ja tez cie lubie, mimo ze kazdy na tagu wie, ze dalej jestes za rosją
  • Odpowiedz
@robertkk

kazdy na tagu wie, ze dalej jestes za rosją

Nie jestem za Rosją. To jest śmiertelny wróg, którego po prostu nie lekceważę. Kolos na glinianych nogach, ale jednak kolos.
  • Odpowiedz
@robertkk: ludzie nie ogarniają, że uczestniczymy w wojnie informacyjnej. I że w naszym interesie leży wspieranie w tej wojnie Ukrainy i walka z Rosją, nawet jeżeli niekiedy miałoby to być kosztem prawdy (druga strona ma prawdę w dupie i stosuje wszelkie możliwe zagrywki). Każde z nas w tym uczestniczy i trzeba się z tym pogodzić.
  • Odpowiedz
no ale musisz przyznać, że blazenman to była kanalia. Zresztą dalej tutaj siedzi śmierdziel.


@drivent: jakbym miał wybierać między użytkownikami twojego pokroju lub gównera, koniasza czy wibratora, a błazenka to wybrałbym błazenka w każdy dzień tygodnia i dwa razy w niedzielę
  • Odpowiedz