Wpis z mikrobloga

Coś pięknego, brawo Kolego @dowujawafla

Powiem Państwu, że dla mnie powinno istnieć coś takiego jak "mandaty obywatelskie" z dywidendą, udziałem, porcją dla zgłaszającego.

Zgłosiłeś i typ dostał 1000 złotych? To powiedzmy 700 dla budżetu, 300 - nieopodatkowane - dla Ciebie.

Żeby społeczeństwo było jak żyleta. #spoleczenstwojakzyleta

Co tam kwiczysz? W Rzeczypospolitej nie wolno jeździć więcej niż 140 - i więcej u mnie na liczniku nigdy nie uświadczysz.

Ludzie jak "Bandyta z kamerką" i temu podobni to powinni pływać w sosie za mandaty, które płynęłyby z ich filmików.
Tylko tyle. I aż tyle.

Przeciwnikami będą tylko degeneraci. I nawet z tym nie handlujcie.

Jak zawsze #niepopularnaopinia oraz #suroweprawoaleprawo
#polskiedrogi #stopcham #stopagresjidrogowej

Pokój z Wami.
patryk_66 - Coś pięknego, brawo Kolego @dowujawafla

Powiem Państwu, że dla mnie powi...

źródło: adx

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Zgłosiłeś i typ dostał 1000 złotych? To powiedzmy 700 dla budżetu, 300 - nieopodatkowane - dla Ciebie


@patryk_66: niestety Polska januszem stoi. Skończyłoby się to jazdą 30tką na podwójnej ciągłej i zbieraniem materiału "hurr durr wyprzedził mje! rikord widijo!"

  • Odpowiedz
@patryk_66: Ojejku kolejna miernota drogowa i przegryw życiowy cieszy się, że może zaatakować lepszych od siebie xD

To może zróbmy prawo żebyś nie miał praw obywatelskich i był czyimś niewolnik. Dura lex sed lex pewnie krzykniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patryk_66: ludzie jak „bandyta z kamerką”, którego kanał jest przepełniony prowokacyjnymi filmami, które to filmy zachęcają do #!$%@? jazdy i specjalnego prowokowania sytuacji niebezpiecznych i niepotrzebnych, powinien być nagradzany? Weź się jebnij w łeb. Ten kanał to pierwszy powód dla którego nie powinno być tak jak piszesz, bo ludzie będą na siłę próbowali spowodować jakąś sytuację w której ktoś inny złamie jakiś przepis żeby tylko ich ominąć, wyprzedzić i zapomnieć
  • Odpowiedz