Wpis z mikrobloga

@MackaCthulhu Czemu tak dużo osób pisze o tej pozycji? Wydaje się normalną pozycją ( ͡° ʖ̯ ͡°) Siedział oparty o murek, strzelił, przechyliło go na bok, ręka spadła na biodro po czym zsunęła się na ziemię
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Sytuacja z samobóstwem tak samo bzdurna jak Petelickiego czy Sekuły. Tak samo dwa strzały w głowe, a Sekuła 3 w klatke. Jak dla mnie ktoś kto mu pomagał pozbył się go.
  • Odpowiedz
  • 0
@cytmirka próbuję sobie wyobrazić po prostu. Ten pistolet i prawa ręka wyglądają dosyć nienaturalnie. Teraz jak patrzę, to z prawej ma dziury wlotowe, także musiał prawą strzelać. Pistolet nie powinien upaść w innym miejscu?
  • Odpowiedz
  • 0
@ACE41 no też mi się coś cały czas nasuwa na myśl udział osób trzecich. Gdzieś nawet widziałem, że policja analizuje taką możliwość, ale to chyba zawsze przy samobójstwach
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Policja musi forsować taką wersje bo jest totalnie skompromitowana tą sprawą. Chłop wygląda jakby na chwile wyszedł przewietrzyć się z samochodu- klapki, polar. Dodatkowo 2 strzały w głowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@cytmirka a jeszcze jakby był oparty na murek, to by najpierw chyba spad na dół i potem ewentualnie obalił na bok. Tutaj wygląda jakby runął na ziemię. I też te rany twarzy też chyba są zbyt duże, żeby się zrobiły od zsunięcia po murku. Oczywiście tutaj sobie dywaguje po prostu, mogę głupoty gadać bo się nie znam na tym xD
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu No ja też się nie znam xD Jakby strzelił w gardło to chyba na tym murku też by było masakrycznie dużo krwi. I w ogóle jak na samobojstwo ze strzałem w głowę to jakoś mało tam tej krwi jest. Już nawet mi nie chodzi o to czy to Jaworek czy nie, bardziej mnie ciekawi jak doszło do tej śmierci i czemu to właśnie tak wszystko wygląda
  • Odpowiedz
Co jest nie tak z pozycją? #!$%@?ł se kulkę - leży na glebie tyle. Zdjęcie "siedzącego" jest przypozowane przez śledczych żeby fotkę strzelić - dla prokuratury etc
  • Odpowiedz