Wpis z mikrobloga

#prezent #urodziny #zwiazki Panowie, gdybyście mogli dostać na urodziny dowolny prezent do 1000 zł, to co by to było? Albo może jaki był najlepszy prezent, który dostaliście (do tej kwoty, ale może być też ofc dużo niższa)? Na razie szukam po prostu inspiracji, czegoś, co mnie zaskoczy, a nie rozwiązania dopasowanego do mojego jubilata.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KontoByBlokowacTagi air fryer jeżeli takiego bym nie posiadał ;) oczywiście przemyślany i min. 5L + moc 1600+ W. Bo jednak łatwo naciąć się na jakieś słabe i mało pojemne badziewia. No, albo fajny zestaw narzędzi, bo teraz nie mam praktycznie żadnych. Wszystko się potraciło... No w najgorszym przypadku to jeżeli bym nie miały to elektrczna maszynka do mielenia mięsa. Oszczędność pieniędzy i wiesz z czego przygotowujesz obiady ;)
  • Odpowiedz
@KontoByBlokowacTagi: jestem babą, ale moze cos z rzeczy ktore ja chce xi wpadnie w oko. Tak na szybko: toster, gofrownica, airfryer, podkładka pod tableta, nowa myszka i podkładka, perfumy, fajny zestaw do kąpieli, nowe dywaniki samochodowe i zestaw zapachów, wielki ogrodowy parasol, zestaw kawy i syropów smakowych, bilet na termy albo inne baseny...
  • Odpowiedz
Aaaa jeszcze krzesło gamingowe, nowe biurko, duża lampa stojąca do domu, fancy stojak na doniczki xD no może średnie te prezenty dla innych, ale ja bym się ucieszyła. Nie lubię kurzołapów berbelotów tylko coś co mi się przyda.
  • Odpowiedz