Wpis z mikrobloga

#p0lka #blackpill Też spotkaliście się z sytuacjami (ja spotkałem się nie raz), że p0lki, które wyglądają mega staro #!$%@?ą głupoty, że "ciągle pytają się mnie o dowód w sklepie"? Ta z filmu wygląda jak przetyrana życiem prostytutka, ostrzyknięta i jakaś taka nabrzmiała na ryju i się jej pytają? Kłamią czy rzeczywiście jest jakiś typ sprzedawców, który tak się pyta każdego?
bluzgajacy - #p0lka #blackpill Też spotkaliście się z sytuacjami (ja spotkałem się ni...

źródło: dowod

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@bluzgajacy jak miałem 20+ to też często pytali o dowod i raz zapytałem czy na prawdę nie wyglądam na 18+? Pani stwierdziła że widzi że mam lata, ale mają nakaz że jak ktoś nie wygląda na 30+ to mają pytać żeby się upewnic
  • Odpowiedz
@bluzgajacy zmęczony sprzedawca po 10 godzinach zmiany widzi jakiegoś karla to woli zapytać dla spokoju ducha. Mnie też babka raz zapytała, a mam 32 lata i kilka siwych włosów na brodzie.
To o niczym nie świadczy tylko o zmęczeniu pracowników
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Pewnie nawet nie kłamie. Pierwszy raz od czterech lat ktoś ją spytał o dowód, bo nawet na nią dobrze nie spojrzał i teraz kolejne cztery lata będzie opowiadać, że wszyscy sprzedawcy pytają ją o dowód aż sama w to uwierzy. Dla tych atencjuszek to typowy mechanizm.
  • Odpowiedz