Wpis z mikrobloga

via Android
  • 136
@Mariaci: Gdzie ja niby kiedykolwiek napisałem, że Biden nie jest za stary lub coś w tym rodzaju? Ty chyba serio jesteś raczkującym botem AI, że wklejasz te memy, gdzie popadnie.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: JAK MOŻESZ LEWAKU WŚCIBSKI UŻYWAĆ ARGUMENTU WIEKU JAK JUŻ NIE DZIAŁA NA KORZYŚĆ TRUMPA, ARGUMENT WIEKU MÓGŁBYĆ UŻYWANY JAK KANDYDOWAŁ BIDEN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4rcinS: wiesz chyba że wiek na każdego działa inaczej i jeden w wieku 60 lat będzie staruszkiem z demencją a drugi w wieku 75lat będzie startował w zawodach kulturystycznych?
Przypomnij mi jeszcze w jakim wieku biden startował na prezydenta podczas ostatnich wyborów?

A z resztą. Po co strzępić ryja na neuropka
  • Odpowiedz
Przypomnij mi jeszcze w jakim wieku biden startował na prezydenta podczas ostatnich wyborów?


@Mezomorfix: A to Biden startuje na prezydenta że go tutaj wtrącasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@M4rcinS gdyby otoczenie baidena nie kazało mu się usunąć to nadal by kandydował, a w tedy nawet gdyby nasral na flagę Ukrainy zamiast rosji i tak byście go bronili, bo czasami uda mu się wypowiedzieć recytowankę xD Jesteście zasranymi hipokrytami ziejącymi jadem z każdej strony, tak samo było z wyborami we Włoszech gdzie meloni była nazywana skrajną prawicą xD. Teraz macie chwilę odpoczynku od konfederacji i pisu xD lewactwo to jednak
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Ale biden nie zarzucał przeciwnikom politycznym, że mają odejść na emeryture ze względu na wiek, kiedy pomarańczowy jest w podobnym wieku do bidena, ogolnie starych dziadów nie powinno być w rządzie i tyczy sie to wszystkich państw. Potem mamy komflikty, bo dziadowi sie przypomnial '39
() niech ustąpią miejsce młodszym
  • Odpowiedz