Wpis z mikrobloga

@Need: JKM o tym mówił ciekawe czy to prawda czy nadinterpretacja i tak wiadomo że Wipler z Mentzenem sprywatyzowali partyjkę jako dyktatorzy a Bosaczek delegowany do mediów + dwie bambaryłki xD Dobrzy przykład dyktatury Mentzena czy Wiplera to ten jak #!$%@? trzech amigos a później powrót pseudo-kuca marnotrawnego
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Skorvez_957_:

Ogólnie ten typ jest prawackim trollem, ale ładnie się tam ludzie oburzyli na Memcena, aż się zdziwiłem, już chyba też powoli zaczynają zauważać, że Mentzen przede wszystkim jest w polityce do napędzania własnych biznesów - kancelaria i bar w Toruniu.
  • Odpowiedz
@Need: Mentzen to kolejny marksista hedonista leczący kompleksy lajkami na tiktoku, turbokatolicyzmem osobowość niestabilna i skrajna co objawia się w trakcie wywiadów kiedy nagle wybucha gniewem i używa argumentu autorytetu (jestem dohtorem i morda tam) a także w fanatyzmie i autorytaryzmie. Niebezpieczna mieszkanka
Polityka daje mu więcej pieniędzy, tak chcą żyć. Na tle Memcena, Pislera i Bossaczka zacząłem lekko doceniać starego Korwina który co prawda bredził jak potłuczony i robił
  • Odpowiedz