Wpis z mikrobloga

Wykopki teraz stara radziecka szkoła, wypieranie ile się da. Złapią cię za rękę, powiedz że nie twoja. Ciul, że wszystko co prawica mówiła o Bidenie się sprawdziło, bo chłop nie domaga i zaorał się potężnie w tej kampanii, to teraz wykopowe przygłupy mu biją brawo, jaki był świetny i że rozsądna decyzja, choć tak naprawdę po prostu koncertowo przerżnął w kampanii xDD

Stary trik, żeby próbować kreować rzeczywistość według własnej propagandy, ale głupi gołym okiem widzi, że Biden nie odszedł jako zasłużony prezydent z klasą, tylko odszedł zapamiętany jako dziadek z demencją, któremu sie przegrzała płyta i nie był w stanie dalej pełnić funkcji prezydenta.

Chłop co mu mózg chodzi jak windows 95 chciał się o 4 letnią reelekcję ubiegać, to jest jakiś matrix u demokratów xD

#usa #polityka #bekazlewactwa
  • 19
  • Odpowiedz
  • 8
@deziom: Człowieku, problemy które ma Biden mają charakter zwyrodnieniowy, nie ma tak, że teraz mu się pogorszyło, a wcześniej było lepiej, tylko cały czas miał problemy, które w tym roku urosły na tyle, że nie jest w stanie dalej pełnić funkcji prezydenta. Sam fakt, że mając niesprawny umysł ubiegał się o reelekcję, to jest po prostu kompromitacja całego obozu demokratów. I postowanie wysrywów o tym, że odchodzi jako zasłużony mąż
  • Odpowiedz
@Kopyto96 tak jak mówię, ostatnie kilka miesięcy to jest zjazd, wcześniej bardzo dobrze ogarniał, wbrew obrzydliwym manipulacjom typu robienie z niego pedofila czy niedoleznego, chociaż jest prawie w takim samym wieku jak pomarańczowy xD
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: spisali to się Polacy, na własną rękę, często bez pomocy państwa ratując potrzebujących a nie supermocarstwo, któremu politycznie na rękę jest dojechać ruskich z którymi od lat mają kosę, przestań bredzić xd
  • Odpowiedz
@Kopyto96: i te kilkuletnie fotki jak zajada się pizzą/lodem "dowodzące" jaki to z niego kozak. Ale ta dziwna propaganda i peany na cześć zdemenciałego dziadzia są w sumie spoko, bo demaskują siatkę trolli manipulujących wypokiem.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 typie, ale wiesz, że to była decyzja związana z próbą zamachu? Jak przeżyjesz zamach to automatycznie zostajesz prezydentem. Jak masz konserwatywne poglądy i masz więcej niż 15 lat to mi Cię po prostu szkoda, będę się za Ciebie modlił. Mój stary 2 metry pod ziemią byłby lepszym prezydentem niż Trump.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: kandydował by? Źle bo za stary. Wycofał się? Źle bo mówiliśmy że za stary. Trump jest ledwo 3 lata młodszy a na wiadomość o rezygnacji bidena dostaje ataku fekalnego i zaczyna go wyzywać? Prawdziwy mąż stanu i kandydat w sile wieku.

Normalni wy jesteście towarzyszu?
  • Odpowiedz
Mój jeden dziadek i druga babcia mieli demencję/alzheimmera (w zależności od osoby) i wiem doskonale jak wygląda ta choroba i jaki ma przebieg, ile trwa, w jakim czasie się zaostrza (choć u każdego inaczej) i jakiekolwiek problemy tego typu, jak się już pojawią, to będą się tylko nasilać. On w ogóle nie powinien kandydować.


@Kopyto96: pomijając twój dowód anegdotyczny z dupy to biden miał badania i nie ma Alzheimera. Mógł
  • Odpowiedz
rzucało urojeniami o tym że Biden nie ogarnia i umrze w trakcie kadencji xD


@deziom: wskaż mi mainstreamowego lewaka który przed debata czyli raptem parę tygodni temu przyznawał że Biden nie domaga albo stul pysk
  • Odpowiedz
@Kopyto96: zawsze mnie rozwala jak jedna na tysiąc bzdur okaże się przypadkiem częściowo prawdziwa a prawakom odpala się "od początku mieliśmy rację" xD Nieważne czy tj wybory w USA czy pandemia, zawsze to samo xD Żyjecie w alternatywnym świecie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Kopyto96: ale pisz że źródło to głosy w twojej głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież wycofanie z Afganistanu to decyzja Trumpa, którą administracja Bidena przesunęła o pół roku.
  • Odpowiedz