Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że przez ostatnie 2-3 lata wykopowi eksperci spod znaku neuropy postowały, jaki to z Bidena jest giga chad i wcale nie ma żadnych problemów, świetnie sobie radzi, wybitny prezydent xD Szczególnie swoją mocną pozycję pokazał jedząc pizzę w Rzeszowie. A teraz udają, że no wiadomo było już od jakiegoś czasu, zrozumiały ruch i tak dalej XDDD

Teraz potwierdza się tyle, że chłop to powinien na dobry miesiąc do sanatorium jechać, a nie bawić się w politykę. Ta decyzja to po prostu przytaknięcie do tego, co mówili przeciwnicy Bidena. Wycofał się, bo nie domaga i tak było już od dłuższego czasu, nie można tego non stop ukrywać i okłamywać ludzi, że jest dobrze.

#polityka #usa #bekazneuropy #bekazlewactwa
Kopyto96 - Najlepsze jest to, że przez ostatnie 2-3 lata wykopowi eksperci spod znaku...

źródło: 23fc9761-63db-4ba9-9362-82c83cdce907

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Jak widać był złym, skoro Amerykanie go po prostu nie chcą aż tak, że się musiał wycofać. Nie ma za bardzo poparcia, ludzie nie są zadowoleni z jego prezydentury.

mój 78 letni emeryt jest lepszy niż twój 81 letni emeryt


@emerytowany_emeryt: Tak szczerze to mam to w dupie, dla mnie Trump to nie jest jakiś autorytet i też uważam, że kandydatem powinien być młodszy Republikanin, więc nie
  • Odpowiedz
  • 1
@sznioo: Amerykanie mieli pewne obawy już kilka lat temu, jak widać nie było to z dupy. Naturalnie takie problemy postępują z roku na rok, więc tym bardziej to zabawne, że wybrali go na prezydenta i jeszcze ubiegał się o reelekcję xD
  • Odpowiedz
@sznioo: Nie był. Od lat zanim startował do kampanii było widać że dostał udaru albo innej przypadłości, lub po prostu wiek go dopadł.

Obejrzyj sobie jego debaty i wypowiedzić tak z ponad 10 lat temu. Gość był bardziej agresywny niż Trump, a od początku swojej kadencji nie umiał nawet zdania złożyć.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: teaz będą pudrować rzeczywistość, zakłamane qrwy. Cały świat widział jaką pokraką jest Biden, jak się przewraca i zapomina, a oni nadal będą kłamać, że chłop pełny sił XD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Kopyto96: jak dla mnie to typ mógłby być warzywem podtrzymywanym przy życiu przez respiratory. Fakt jest taki, że jego polityka zagraniczna to zbawienie, w porównaniu z Trumpem, który już jawnie brata się z szurskimi środowiskami łykającymi ruską propagandę.

Nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby być Polakiem i cieszyć się z przewagi trumpa, kiedy w co drugim zdaniu pieprzy o przerzuceniu ciężaru polityki zagranicznej na Chiny, czyli zostawienie Ukrainy
  • Odpowiedz