Wpis z mikrobloga

Filmik jak jakiś d#%£ na motorze #!$%@? od policji. Jakiś chłop napisał słusznie, że ma nadzieję, że przez durnia na motorze nikt nie zginął. Na co znalazł się jakiś “dureń” który broni #!$%@? po ulicach i uciekania przed policją xD

Zawsze mnie zastanawia, co siedzi w bani u takiego kogoś

#motocykle #motoryzacja #polskiedrogi
PodniebnyMurzyn - Filmik jak jakiś d#%£ na motorze #!$%@? od policji. Jakiś chłop nap...

źródło: image_picker_703E7690-7CDC-470A-9B09-687C295BE99E-19236-000003870BB3F1CC

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to jest fascynujące, że taki ktoś nie bierze pod uwagę tego, że przecież w takim wypadku może zginąć np ktoś z jego rodziny i co wtedy? Dalej będzie bronił #!$%@??


@PodniebnyMurzyn: Zasmucie Cie ale tak.

To jedna z narodowych cech polakow. Nie widza dalej niz czubek wlasnego nosa. inni ich nie interesuja.

Koles pewno sam zapierala wiec sie oburza jak ktos neguje takie zachowanie.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: a ja dla Ciebie chętnie odpowiem, bo generalnie nigdy w kwestiach motoryzacyjnych święty nie byłem i pewnie też nigdy nie będę, no ale ja po prostu bardzo kocham skrajne jakieś emocje, adrenalinę i tego typu sprawy, mnie to mega rajcuje, np. jak kiedyś sobie pijany uciekałem przed policją jakimiś furkami, no piękne uczucie to było dla mnie, nie do opisania, szczególnie gdy wygrywałem te rajdy szalone. Wiem, że to
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: akurat dzisiaj dla mnie fajna pogoda jest w Polsce, bo wcześniejszze dnie spędzałem na Bawarii, gdzie jest dużo cieplej, taka pogoda to jest w nocy, także bardzo fajnie dla mnie się egzystuje
z fartem
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: przed nikim w Bawarii nie uciekam, teraz nic tam nie robię, bo mnie tam nie ma, w niedalekiej przyszłości jeszcze się pojawię na dzień-dwa maks. żeby dokończyć elewację co teraz nie dokończyłem, ale to też nie jest przesądzone, bo może zapłacę, żeby ktoś inny to zrobił, no to czas pokaże, piłka w grze jak to się mówi.
z fartem
  • Odpowiedz