Wpis z mikrobloga

Polska polityka to jest jakaś psychoza, kompletny matrix.

Ludzie są tak oderwani od rzeczywistości, że głosują na PO bo nie są PISem albo na PIS bo nie są PO. Kiedy w fundamentalnych rzeczach się się od siebie nie różnią. Ja tego kompletnie nie rozumiem. Jak bardzo głupi musi być naród, żeby od prawie 30 lat głosować na tych samych ludzi i oczekiwać innych rezultatów? Najlepsze jest to rozczarowanie po każdych wyborach, że jednak obietnice okazały się nie do spełnienia, albo że chodziło o coś innego XD

Zauważyłem, że ludzie nawet już nie mają sensownych oczekiwań względem rządzących poza tym, żeby robili spektakle (np. rozliczeń poprzedników), nie kradli tak ostentacyjnie i się dzielili, aborcja i prawa osób których w narodzie jest jakiś promil.

Przecież to bezpieczniej by było, żeby głosowały jakieś małpy, bo prawdopodobieństwo przerwania cyklu rządzenia duopolu wzrasta drastycznie.

#!$%@? mnie obchodzi czy do władzy dojdzie lewica, konfederacja i inny twór. Straszy się nas, że nikt nie podoła rządzeniu wielką bolską, że kraj #!$%@?ą, że staną się największe tragedie i spadną największe plagi. Może dlatego, że wszystko jest skrojone pod rządzenie tych samych ludzi z pominięciem odpowiedzialności? XD Kiedy ostatnio słyszałeś o dymisji polskiego premiera z uwagi na nierealizowanie obietnic? Czy to nie powinno być normą i czy ten strach przed innymi partiami poniekąd nie bierze się z tego, że w Polsce takie praktyki nie występują? Dla mnie to powinno działać tak, że jeśli nie twój obóz nie spełnił obietnic które dały ci tyle głosów, to #!$%@? i wchodzi następny. Zwykła odpowiedzialność usankcjonowania prawnie rozwiązuje temat, żadnych ale.

Nie mam już nadziei na zmianę tego systemu, tak tylko mówię. Zaraz pod wpisem zlecą się popisowe boty, wyciągną jedno zdanie z kontekstu, dodadzą jakiegoś mema, wyśmieją, umniejszą, znajdą bohatera który poskromi dysonans poznawczy, ukierunkuje myślenie i to wszystko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 2
  • Odpowiedz