Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika nie wiem czy piszą po polsku ani czy piszą po mandaryńsku bo w komunikacji używamy mowy, nie pisma, nie interesuje mnie to w jakich językach kto co potrafi napisać, to nie jest coś na podstawie czego oceniam człowieka
z fartem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika a po co mam z nimi pisać przez internet? Co Ty myślisz mordo, że ja informacje jakieś szczegółowe zbieram o losowych znajomych, czy, że mam z nimi stały kontakt jakiś? mi takie rzeczy nie są potrzebne absolutnie
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: poparłbym, ale napisali tylko o Tusku, gdzie Kaczor, Grzegorz Wrij Braunov, Memcen, Bosak, Żukoska, Jachira, Łajza, Kierwiński, Szmatecki, Nowak, Gomoła, Dudu, Zero, Kotula, Zojdberg, Kukiz, Sawicki, Baszar, Cerata i inne baśniowe stwory?
  • Odpowiedz
@Hissis: Skoro znajomi, to chyba masz jakiś lepszy kontakt, no ale jak są losowi, to nie dziwię się, skąd bierzesz mądrości o poglądach Niemców piszących po polsku, co się na Tusku poznali. Pytanie, czy ci twoi znajomi w ogóle istnieją, czy jednak sobie ich wymyśliłeś, jak Niemca bazgrającego po polsku, po niemieckich toaletach. Sądząc po twoich zdolnościach językowych i słownictwie "z fartem", "mordko", "świrku", czy "wariacie", to jest to jednak
  • Odpowiedz