Wpis z mikrobloga

Dla Mirabelek, Mirków, jeśli chcesz zrobić formę czy tam schudnąć czy cokolwiek, polecam bieżnię lub inne fitnessy czy siłownie, ale koniecznie ćwiczyć ze Spotify i dedykowanymi listami: Treadmill Workout Mix lub Treadmill Dance Mix. Będą spersonalizowane dla Ciebie. Nie wiem, czy każdy to ma, można dać mi znaka;) Lepiej się truchta/maszeruje/biega/ćwiczy z muzyką, wiadomo nie od dziś, a te listy generują się naprawdę ultraciekawe, można dużo dobrego poznać, czasem trafi się znajoma nuta, ale rzadko, co jest plusem, jak szukasz czegoś w swoim guście, ale nowego. U mnie Treadmill Workout Mix to raczej nowe nuty rock/metalowe, natomiast Dance Mix jest listą z muzyką dance, klubową. Nie korzystam z Premium.
#muzyka #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #spotify
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NdineVena: nie nie żadne siłownie its d po prostu taki sport który sprawia Ci frajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie widzę siebie chudnacego na bieżni bo nie umiem na niej biegać xd za to wróciłem teraz z 50km roweru i piszę ten post z paczką popcornu więc może coś to da za rezultat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: Aaaa, to, to to, nie ma znaczenia jaki sport, byle się podobało i nic na siłę. Dlatego ujęłam to wszystko bardzo ogólnieD: Kurde, tęsknię za takimi trasami rowerowymiD: Pozdrowiłabym znad koktajlu z ananasa i banana, ale już wypiłam, tak samo znad połówki pizzy z salami, ale też już zjadłamD: I tak jak piszesz, pod koniec dnia ważny bilans jest. Na zdrowie;)
  • Odpowiedz
  • 0
@mozis Kolekcjonujesz playlisty? Albo masz choć kilka różnych? Nie wiem do końca jak Spotify generuje, ale na pewno na podstawie tego, co dany użytkownik słucha. Ja klubowej muzyki wcale, bardziej elektronika, ale na tej dance liście dobrało mi piosenki, które są spoko i większość mi się podoba, taka tam odmiana. To pewnie nowa elektronika po prostu, którą dopiero poznaję. A na rockowej liście mam wisienki z tortu co znam, np. Rage
  • Odpowiedz
@NdineVena: to lepiej konkrety podawać a nie słowa kluczowe, ja na YT szukałem i kumplowi znalazło co innego niż mi wpisując te same frazy...
  • Odpowiedz
  • 0
@mozis To nie na YT, a na Spotify

W ogóle warto dodać, że listy nie generują się jednorazowo, a odświeżają i w miarę słuchania zmienia się ich zawartość.
  • Odpowiedz