Wpis z mikrobloga

@JanTadeusz: I myslisz że taka wielbicielka murzynów jak by była lana to by była porządna xD moim zdaniem bardzo dobrze że teraz tak jest bo chociaż wiesz od razu z kim masz doczynienia. Kiedyś po prostu się bardziej ukrywały.
  • Odpowiedz
  • 4
Widzę że zakładacie iż wale swoją żonę po mordzie. Otóż nie, nie muszę, ona mnie szanuje i ja ja bez przemocy, wystarczy asertywność i asertywna komunikacja. Niestety p0lki tak nie mają.
Jak człowiek nie czuje szacunku do drugiej osoby to nigdy nie będzie traktował go poważnie. Niektórzy mają wrodzony szacunek, bez przemocy się objawiający. Niestety p0lki nie mają w sobie tego genu, podejrzewam iż to pokłosie ruskich najazdów. Tak więc potrzebują innej
  • Odpowiedz
  • 2
@rafal4432

@JanTadeusz: I myslisz że taka wielbicielka murzynów jak by była lana to by była porządna xD moim zdaniem bardzo dobrze że teraz tak jest bo chociaż wiesz od razu z kim masz doczynienia. Kiedyś po prostu się bardziej ukrywały.


@rafal4432 nie drogi kolego, ja to wiem. Nawet nie chodzi o #!$%@? sam w sobie. Lecz o relacje polegająca na szacunku. A u p0lki jej nie dostaniesz bez
  • Odpowiedz
  • 1
@peszek_leszek

@JanTadeusz: A ostatnio mi tłumaczyli, że przegrywy to takie dobre chłopaki. A tutaj o- wielbiciel walenia po mordzie.


@peszek_leszek jestem gruby i brzydki i nadal mężatki chcąi wskoczyć na rurę i zrobić taniec snu snu.
Moja droga nie jestem przegrywem... To że użyłem tagu nie znaczy że nie mam związku etc
Nie mierz mnie swą miara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: wystarczy większy procent masy mięśniowej i już prymitywne zwierzę zwane mężczyzną myśli, że należy mu się kobieta, ma prawo decydować za nią co ma robić i karać przemocą za niesubordynację xD natura się pomyliła.
  • Odpowiedz