Wpis z mikrobloga

Nigdy seksu, nigdy całowania, nigdy macania, nigdy przytulania, nigdy za rękę, staż kołchozowy ponad 3 lata, staż na neecie 7 lat i zbliżający się 30 lvl. Barwny ten mój życiorys.
#przegryw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@kizalfon: Jednak brak żadnych doświadczeń czyni mnie mocno wybrakowanym. Ile jest ludzi zaraz przed 30 którzy nigdy nie trzymali kobiety za rękę, pewnie kilkadziesiąt osób w skali Polski
  • Odpowiedz
@kizalfon: Ale cope. Samotność wedle wszelkich badań jest bardziej zabójcza niż alkohol i papierosy. A brak jakiejkolwiek relacji miłosnej już kompletnie wyniszcza ludzką psychikę. Tacy jak ja czy OP nie mieliśmy innej perspektywy. Zresztą samobójstwa wynikające z samotności są dużo częstsze niż te wynikają z toksycznych relacji.
  • Odpowiedz
  • 7
@WwaDdl022 Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
  • Odpowiedz
@Hieronim_Josif_Bruegel już nie przesadzaj z tym wyniszczeniem. Ja mam dłuższy staż w obydwu kwestiach i na rowerze mtb zasuwam 33-35 ważąc 100 kg. A jak miałem dobry dzień i byłem nabuzowany to nawet ponad 40 kmh szło utrzymać przez naście kilometrów. XD
  • Odpowiedz
@WwaDdl022

@kizalfon: Jednak brak żadnych doświadczeń czyni mnie mocno wybrakowanym. Ile jest ludzi zaraz przed 30 którzy nigdy nie trzymali kobiety za rękę, pewnie kilkadziesiąt osób w skali Polski


Myślę że skala jest duuużo większa o to się nie bój ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Hieronim_Josif_Bruegel: Ja nie jestem super atrakcyjny, ale zawsze się jakaś znalazła. Zawsze ktoś ma jakąś samotną koleżankę, albo znajomą. Moją żonę poznałem przez internet. Po tygodniu mieszkaliśmy razem. ;) Głowa do góry.
  • Odpowiedz
@editores: To tylko teaoria. Rzeczywistość jest zupełnie inna.

Dziękuję bardzo za słowa otuchy, ale dobrze znam swą sytuację i mało kto ją zrozumie.

Mimo wszystko, jeszcze raz dziękuję.
  • Odpowiedz