Wpis z mikrobloga

Także moje przewidywanie co się dzisiaj wydarzy na rynku: (przed chwilą zrobiłem szybką sondę co użytkownicy tagu sądzą 77% za spadkami)

Przez pierwsze 2 tygodnie tego miesiąca mega wzrosty - zapiszą się na kartach historii i właśnie po tej mega pompie nagonka na dalsze wzrosty i zakup akcji, po czy dosłownie kilka dni później mega spadki - ostatnie 4 dni niektóre spółki po kilkadziesiąt %

Do tego dzisiejsze info o awarii CrowdStrike tworzące oprogramowanie antywirusowe. Z powodu globalnej awarii systemów informatycznych występują problemy na lotniskach i w liniach lotniczych, w instytucjach bankowych i telekomunikacyjnych, firmach transportowych, medialnych, a nawet w szpitalach

A teraz do rzeczy: uważam że po to info mnóstwo ludzi załaduję się w shorty czy puty licząc na dalsze spadki na giełdzie, natomiast ja twierdzę że będzie dzisiaj pompa:

Więc:
#nvidia Long - myślę że nawet do 125 - 127 mogą to próbować wyciągnąć
Asml (tu była rzeźnia ostatnio)- Long, 918 myślę jakoś o cenie 960 - nie wiem czy jest po co wyżej to wyciągnąć
QQQ - long,obecna cena 480 - myślę że mogą to wyciągnąć 486
Spy - Long, obecna cena 533 - myślę że do 557
Vix - short - tu może być spory spadek o kilka %
US 100 long obecnie cena 10 916 myślę że do 20 200 (z hakiem)
US 500 long obecnie 5600 - myślę że do 5630

Koniec końców spodziewam się dzisaij wystrzału i tak jak ostatnio ludzie zostali nagonieni na info o wzrostach - jak to nie jest wspaniale, tak teraz zostaną wyleszczeni o info o spadkach (plus dzisiejsza informacja o CRWD)
Najlepiej gdyby na początku pobujali troch w w górę trochę w dól i te dołki będę atakował na long z myślą o ostatecznym wystrzale
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz