Wpis z mikrobloga

W Energylandii podmienili na kolejce Ekipy mordy starych ekipowiczów na tych z Genzie i nowej Ekipy.
Jest Mortalcio a nie ma np Faustyny.

Idąc po kolei jest:
Przemek Pro
Kubicki
Fusialka
Wujek Łuki
Kartoni
Świeży
Julita
Mortalcio
Hania
Wersow
Friz

#friz #energylandia #genzie #ekipa
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@michal-dabrowski420: Przemek to zwykły chłopak, nie jest wkurzający, czasami ma odpały ale ja go lubię
Faustyna najnowszym filmem dla mnie po prostu jest skreślona XD
Ona to by chciała robić challenge itd a nie potrafi sama w nie do końca zamkniętym pokoju wysiedzieć 10h no ludzie.
Koniecznie musi odwiedzieć psychoterapeutę
  • Odpowiedz
@MrBeast: nie wiem, ten przemek to taki głośny wkurzający kolega, który robi wszystko żeby zwrócić na siebie uwagę.
A fuga to chyba już się przepaliła "zawodowo" (kiedyś to gadała jaka to ciężko zapracowana bo siedziała wieczorem z komputerem i myślała nad odcinkiem XDD odklejona strasznie)
  • Odpowiedz
i tak faustyna jest najbardziej wkurzająca. Ona chyba ma jakiś bul dupska cały czas, że czajnik ją olał.

Chociaż nie, przemek jest najbardziej. Ten to chyba ma bul dupska że qry bez szkoły robi większy pieniądz niż on.


@michal-dabrowski420: Fausti to taka typowa #p0lka tudzież julka z twittera stereotypowa. Mówienie, że chce mieszkać w Hiszpanii bodajże oraz, że Polak chyba nie jej pisany niczym te baby w programie
  • Odpowiedz