Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Znajoma mamele mi poprawila cv i mysli, ze bede potrafil wciskac kit, ze niby bylem jakims specjalista do spraw #!$%@? w dupie przez ostatnie 5 lat. Jeszcze mam sobie zrobic zdjecie w bialej koszuli i sie usmiechac. Nie mam bialej koszuli i na pewno nie bede sie usmiechac. Mam nadzieje, ze zdechne i sie juz jutro nie obudze, bo na sama mysl o tlumaczeniu obcej osobie zawilosci mojego #!$%@? mnie skreca.

#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • 16
@czleksztatny: Nie dam. To nie moj styl. Juz sie wole przyznac do depresji. Nie mozesz kogos wychowac na czlowieka prawdomownego i nagle wymagac, zeby chodzi na rozmowy i klamal. To sie nie uda.
  • Odpowiedz
@akaisterne: wiem że to pewnie trudne, ale jednak spróbuj powalczyć skoro mame jest na tyle zdeterminowana że zaangażowała w to koleżankę - która gdyby czegoś w Tobie nie widziała to pewnie miała by zupełnie #!$%@? na Twoje cv
  • Odpowiedz
@akaisterne: Biała koszula wcale nie musi być droga. W sklepach można znaleźć najtańsze już za czterdzieści złotych.

Jeśli jednak nie chcesz wydać tyle, zawsze możesz odwiedzić lumpeks - sklep z używaną odzieżą.
Raz w tygodniu są największe promocje w sklepie. Jest to uprzedzone, gdy na następny dzień ma być dostawa towaru. Będziesz mógł wtedy kupić koszulę za 5, albo 10 zł.
  • Odpowiedz