Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Suchy Hanys i Szczerbaty Roman namawiają przyglupow na przyjezd do Kambodży. Weźta jemeryture i przyjeżdzajta, Hanys wam wszystko załatwi tylko najlepiej przelejcie mu z 10 koa na tzw "ruchy"...( ͡° ͜ʖ ͡°)
B1ES - #raportzpanstwasrodka Suchy Hanys i Szczerbaty Roman namawiają przyglupow na p...

źródło: IMG_0590

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@B1ES: zachęta w uj, dwoje podstarzałych typów, bez zębów, jeden wygląda jak giguś drugi w sumie to samo namawiają na zajebiste życie w Kambodży, pakuję się i lecę
  • Odpowiedz
@pazera: trzeba być bardzo głupim starym gamoniem żeby się na to nabrać, przecież oni wyglądają jak żule co chodzą po moim osiedlu i codziennie proszą o dwa złote
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 16
@Koner1391: mam wrażanie że tam w tym Siem Reap im większy bardziej krzywy nochal u "polonii" tym większe parcie na hajsy/przewaly...
  • Odpowiedz
@B1ES: Dasz jakieś dane konkretne na Romana? Mam dostać rentę na głowę i te Sjemryp by mi pasowało. Ale w ciemno jak Muminy nie pojadę, gupi nie jestem.
  • Odpowiedz
@B1ES: Widzę że Roman ma podzielność uwagi, tu niby zerka na kamerkę ale coś tam w oddali zobaczył hyhy (wiem nie wyśmiewa się z takich spraw ale musiałem)
  • Odpowiedz