Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu poprosilem uczestników tagu #wyzwanieplastyczne by sprezentowali mi wybraną pracę na nowe mieszkanie.

Pierwszym, ktory przystał na tę prośbę był użytkownik @gascoigne
Jednak pewne zawirowania z mojej strony sprawiły, ze dopiero niedawno dogadaliśmy się co do wysyłki.
Tak, jestem nie kompetentny, za co Pana @gascoigne bardzo przepraszam.

Praca doszla w nienaruszonym stanie i oczywiście po pewnych dopieszczeniach w postaci ramek itp trafi w jakieś zaszczytne miejsce mojego nowego mieszkania.
Podobnie jak juz otrzymana przeze mnie praca @Inevera

Stąd też rozpakowanie pracy tylko czesciowe, gdyz nie chce by ulegla najmniejszemu uszkodzeni. Zakrylem również dane, jak i obróciłem wizytówki, gdyż nie wiem czy kolega życzy sobie ujawnianie swoich personaliów na wykopie.

Wizytówki z chęcią przekaże zaprzyjaźnionej osobie ze środowiska artystycznego w zielonej górze o ile Pan @gascoigne wyrazi zgodę.

No więc #chwalesie ,ze jeden glupi tag pozwolił mi poznać tak wspaniałe osoby.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i liczę że spędzimy ze sobą kolejne owocne, długie lata.

Szkoda, ze oboje nie widzieliście jak mi sie morda cieszy przy rozpakowaniu.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. Kocham Was. #prezent #rysujzwykopem #oswiadczenie
erebeuzet - Jakiś czas temu poprosilem uczestników tagu #wyzwanieplastyczne by spreze...

źródło: temp_file2841224507098903434

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@erebeuzet Rozpakuj, oglądaj, macaj i rób co uważasz. :)

Obrazek zawerniksowany (ten w papierze, jabłko z nożykiem to tak przy okazji).
Można przecierać wilgotną szmatką, a nawet co jakiś czas trzeba bo jednak strasznie ciemny zrobiłem... ;)

Co do wizytówek, no pewnie, będę
  • Odpowiedz
@erebeuzet @gascoigne tak sobie leżę i rozkminiam, że w sumie ja też, gdyby nie #wyzwanieplastyczne to raczej nie sięgnęłabym po farby. Digital w okresie pierwszych prac robionych na wyzwania, był dla mnie wystarczający. Potem komp mi nie współpracował z Photoshopem, z ołówkiem się nie za bardzo lubimy, więc aby sprostać kolejnym tematom padło na farby :)
  • Odpowiedz