Wpis z mikrobloga

Ależ wysyp lewych MoonSwatch na olx.pl. 450zł za sztukę, "nowy i bezczynny". "idealny dla dziewczynek" "Zamów teraz Wyślij teraz" Co na to olx.pl, zobaczymy. #zegarki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ładnie się cenią, zwłaszcza że podróba z pudełkiem i działającymi wskazówkami kosztuje sto zeta z hakiem. Moim skromnym zdaniem to są najbardziej "ołwerhajpowane" zegarki dekady. Plastik zwany biopolimerem, waga dwóch kapsli od oranżady, w środku eta. Z omegą to ma tylko wspólne logo i koncern. Imho jedyne co jest fajne to wygląd wersji ze Snoopym. Z drugiej strony w USA trzeba na to pracować 1 dzień ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@krzysiekhum @fiddle @kamil-tumuletz S-------y chińskie nawet wystawili na tle oryginalnej torebki Swatch z podpisem "Zegarek marki Omega w kolorze białym, model Swatch x Omega Bioceramic Moonswatch Mission To Moonphase Snoopy. Idealny dla miłośników zegarków i kolekcjonerów.Kup w imieniu przyjaciół, bez potrzeby, załączona faktura, bezczynność" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krzysiek dobrze kiedyś podsumowałeś: Żadnego zegarka nie wstyd nosić. Wstyd nosić tylko podróbkę.
Pozdro.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@fiddle: Ciemnego Moonphase ze Snoopim. Najpierw założyłem, że go kiedyś apgrejduję do Omegi Speedmaster ze Snoopim, ale potem sprawdziłem cenę oryginału Omegi, i ten z "bioceramiki" wydaje mi się być jednak całkiem OK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Def_: Te ze snoopym imho są rewelacyjne. Btw, plastik ma jedną zaletę, jak Ci się szkiełko porysuje to bierzesz displexa i po 15-30 minutach masz nówkę ;)
  • Odpowiedz