Wpis z mikrobloga

Wywracanie europejskiego stolika w praktyce
Ewa Zajączkowska-Hernik podczas przemówienia w parlamencie Europejskim rozmowa na temat przewodnictwa w PE Ursuli von der Leyen
-jest pani twarzą europejskiego zielonego ładu
-jest pani twarzą wszystkich unijnych klimatycznych wariactw
-jest pani twarzą paktu migracyjnego
-odpowiada pani za każdy gwałt i napasć spowodowaną napływem imigrantów
-powinna pani trafić do więzienia a nie do komisji europejskiej
TUTAJ CHWILA NA PODARCIE KARTEK
-OD POLSKI ŁAPY PRECZ!
-A ŻOŁNIERZOM Z EUROPY WSCHODNIEJ POWINNA SIE PANI KŁANAIĆ W PAS
#!$%@?ąc od tego czy Pani Ewa ma rację czy jej nie ma bo pod wieloma tezami bym się sam podpisał to co wynika z takiego gadania?
NIC!
Czysty śmierdzący populizm dla poklasku i nic poza tym
Żadnego sensownego rozwiązania jak wybrnąć z tego europejskiego patu
Jestem przekonany że konfederassija własnie taki ma plan działania który polega na pustym mówieniu o tym kto jest zły...
Nawet jak wyjdzie każdy pseudo patriota na mównice i zacznie krzyczeć ( i słusznie ) o zbrodniach Niemieckich o Polskich zasługach i o tym jak każdy w Europie nas ma w dupie to taka gadka nic nie zmieni...
Bo nigdy nic nie zmieniła a jedyne kto na tym zyska to politycy którzy na tych pseudo patriotycznych gadkach robią sobie kariery #polityka #sejm #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy
Fatalista1988 - Wywracanie europejskiego stolika w praktyce
Ewa Zajączkowska-Hernik p...

źródło: epa11484935

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: bo w parlamencie UE jedyne co mozesz to sobie pogadac nie odkryles tutaj Ameryki. Im wiecej takich glosow jak Ewka tym wieksza presja na tych lewackich popaprancach. Tyle ile mozna tyle Ewka zrobila.
  • Odpowiedz
@Fatalista1988 Z ciekawości czy mógłbyś powiedziec co miała zrobić, czy to nie była czasem wypowiedź odnośnie wyboru nowego przewodniczącego komisji europejskiej? Czy wg. Ciebie to wtedy miała przedstawiać rozwiązania, czy jednak odnieść się do do wyboru kandydatów? Chyba o takich sprawach rozmawia wie wtedy kiedy jest czas na to, a nie robi burdel forsując swoje nawet gdy jest to niezgodne z tematem dyskusji?
  • Odpowiedz
@Aesss: Może i masz rację ale mam przekonanie graniczące z pewnością że większość przemówień "konfederatów" będzie miała taki właśnie nic nie wnoszący pełny patosu ton w przemówieniach.Czas pokaże
  • Odpowiedz
  • 1
@Fatalista1988 Żeby nie było, ja ich nie bronie, staram się przypiepszac do każdej ze stron po równo :) ogólnie tak jak mówisz, czas pokaże jak to będzie z tym stolikiem.
  • Odpowiedz
Im wiecej takich glosow jak Ewka tym wieksza presja na tych lewackich popaprancach.


@kamil-tika: wierzysz w tę presję o której napisałeś? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tika: ale mi nie chodzi o Ewkę, tylko o to czy wierzysz, że można wywrzeć presję na osoby na ciepłych posadkach - bo ja nie - a Ty mi tu z czymś takim wyskakujesz od razu XD

Będąc politykiem w UE masz kontrakt na kadencję i w sumie tak naprawdę niewiele musisz, ba, nawet nie musisz się przejmować za bardzo kolejną kadencją.
  • Odpowiedz