Wpis z mikrobloga

Cześć, mam bota do trejdowania na binance. Tylko ni cholery nie znam analizy technicznej, mam tylko podstawy. Czy możecie wskazać mi jakieś sensowne strategie trejdowania? Gdzie mogę takie znaleźć - jakiś miereczek podpowie?

#kryptoporadnik #kryptowaluty
  • 9
  • Odpowiedz
@e_bob: na serio sądzisz że jest bot który przewiduje przyszłość? I zwykły miras tak o może sobie robić na nim pieniądze? Głupi warren buffett jakieś inwestycje po 20% zysku rocznie robi a tu trzeba było sobie bota wyklikać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Imo najpewniejszą inwestycją w krypto jest po prostu kupienie btc/eth (tylko że może nie teraz, a na jakimś dołku).. i tyle, hold
  • Odpowiedz
  • 0
@elementarz1 @alias090: Nie chcę przewidywać przyszłości, chcę go postawić na jakieś konkretne wskaźniki, które mogą zarabiać po pół procenta w przedziałach pięciu minut. Szukam typowych zależności indykatorów typu jeśli rsi >90 i to i to - to cena zachowa się tak i tak. Myślę, że to możliwe :)
  • Odpowiedz
@e_bob: nie ma konkretnego rozwiązania, wskaźniki nie pokazują co będzie za minutę tylko to co było minutę temu. Jak zadajesz takie bezsensowne pytania to pokazujesz tylko, że nie masz pojęcia co robisz. Ludzie piszą boty miesiącami, miesiącami je testują, wypuszczają live i tracą i zaczynają w punkcie zero, a Ty chcesz żeby Ci wykopki wskaźnik pokazały na którym będziesz 0,5% co 5 minut to przy składanym procencie do końca miesiąca
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Czekolatka spoko, kumam. Dzięki za info. Zrobiłem już 200% na tym bocie ale zmieniły się jakieś warunki, których nie kumam. No nic, uczę się dalej.
  • Odpowiedz