Wpis z mikrobloga

@Patison47: nikt nie popiera ale KO ponad 30% poparcia i takim postulatem

Wprowadzimy kredyt z oprocentowaniem 0% na zakup pierwszego mieszkania


Czyli 30% głosujących popiera ten kredyt, teraz nie udawaj ze to jakaś marginalna sprawa
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Dla prawaków nie do wyobrażenia jest, że można mieć własne zdanie niezgodne z przekazem dnia jedynej słusznej partii xD

pis to wiadomo jeden hive mind starych bab sterowany przez propagandę

To samo w konfie jakiś debil pisał o jedzeniu psów to go bronili, jak szczuli robakami to zbiorowa sraka, nawet bratanie się z antypolskim afd są w stanie bronić. U każdej normalnej partii byłoby to polityczne samobójstwo, ale nie
  • Odpowiedz
@the_good_guy: ale gówno, było dokładnie odwrotnie xD. bk2 przeszła bez echa, natomiast bk0 mierzy się z oporem społecznym
PS zawsze powtarzam, że na PiS się głosuje, żeby spełnili obietnice, a na KO, żeby ich nie spełniali xD
  • Odpowiedz
Czyli 30% głosujących popiera ten kredyt, teraz nie udawaj ze to jakaś marginalna sprawa

@TS_X9: Nie jest to najgłupsza rzecz jaką przeczytałem w tym miesiącu, bo sporo czytałem na głownej, ale udało Ci się znaleźć w ścisłej czołówce.
A tak swoją drogą, to możemy tą logiką uznać że wszyscy wyborcy Konfederacji otwarcie wspierają PiS ? Przecież głosują na parię Wiplera.
  • Odpowiedz
@TS_X9: Oczywiście, że nie ma żadnego oficjalnego postulatu. Natomiast jeżeli wydaje Ci się, że to jest wyznacznikiem tego że Wipler jest niezalażnym posłem, a nie wysłannikiem PiSu to polecam odłączyć się od polityki, bo zwyczajnie dajesz się robić w ch*ja.

I lepiej nie sprawdzaj ostatnich trzech głosowań za usuwaniem immunitetów PiSowcom, bo jeszcze się okaże że konfa znowu żartowała z tym rozliczaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz