Wpis z mikrobloga

Na Reddicie czułem się dziwnie. Nie wolno mi było pisać, że pitbulle to niebezpieczne psy. Za pytanie o krem wybielający lub usuwający opaleniznę oznaczano mój post jako rasistowski, i inne horrory sytuacyjne. A Twitter? No cóż, nie ma tam zbiorowego czatu, tak jak na Wykopie, więc trzeba przemieszczać się po profilach, ale jakoś jest milej, cieplej, inaczej niż na Reddicie.

#reddit #twitter #logikarozowychpaskow
SaintWykopek - Na Reddicie czułem się dziwnie. Nie wolno mi było pisać, że pitbulle t...

źródło: temp_file774694607197481663

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaintWykopek: Czyli obecnie jeśli ktoś (jakiś mężczyzna) się szanuje i nie chce żeby jego kobieta była prostytutką lub robiła rzeczy około z tym związane to się boi? xD Tu już nawet nie jest śmieszne tym bardziej, że to dorosłe kobiety robią. Poza tym dziewczyna na zdjęciu jest całkiem ładna i mogłaby mieć chłopaka bez problemu.
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: nie sypia, ale z moralnością ten zawód nie ma zbyt wiele wspólnego. Słuchałam wywiadu z byłą tancerką/striptizerką i ich zawód opiera się głównie na upijaniu i naciąganiu facetów (a w przypadku naciągania też często zatajana jest prawdziwa cena, albo podawana w taki sposób, że nie da się jej zrozumieć). Niby mężczyźni chodzący do tego typu miejsc sami są sobie winni, ale jakoś niesmak do naciągania pozostaje
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Ale gdzie na reddicie takie historie? Bo to dosyć #!$%@? ważne na platformie która dzieli się na tematyczne subfora XD
Przecież masz tam subreddity jak dogfree albo banpitbulls które wręcz polegają na krytyce pimpków i ich właścicieli. Historia o rasistowskim kremie wybielającym brzmi #!$%@? nieprawdopodobnie, chyba że to był subreddit dla jakichś czołgowych wykrętów czy innych czerwonych larperów, kalifornijskich fanów stalina. No ale na takie miejsca się wchodzi tylko
  • Odpowiedz
tak samo jak nie chce przyjąć daru w postaci kilku śniadych bombelków


@NdFeB: ''Śniade bombelki'' to jest osobny temat. Bo to jest próba przerzucania odpowiedzialności z kobiet za ich nieodpowiedzialność i nierozwagę na mężczyzn niezależnie od koloru skóry.
  • Odpowiedz
  • 2
@Koscpsa "32 komentarze" - miałem dużo porad, dopóki się ta moderacja nie pokazała. Usuniętego komentarza o tym, że pitbulle to niebezpieczna rasa i trzeba je trenować od szczeniaka, chyba już nie znajdę. To było na polskim subreddicie. Kobieta narzekała że słodki piesek jest agresywny ( ͡º ͜ʖ͡º)
SaintWykopek - @Koscpsa "32 komentarze" - miałem dużo porad, dopóki się ta moderacja ...

źródło: temp_file6736467864109454222

Pobierz
  • Odpowiedz