Wpis z mikrobloga

@Madziol127: @MrBeast To czego ten gosciu nie kuma, ze bycie na odcinku to promocja i ekpozycja do conajmniej miliona ludzi. Wiec to nie do konca jest tak ze taki ktoś jest wykorzystany. Dwa, chodzi o element rywalizacji i psychologie, za 25k ludzi chodzili bić sie nie frikach, 25k to duzo, trzy psychologicznie wygrać nie wygrać to nic nie stracić. Tutaj albo tracisz grube siano jeżeli przegrasz, nie motywacja jest
  • Odpowiedz
@Madziol127: pomysl mi sie podoba. Sa jasno okreslone warunki: 25k na wejscie i walka o 250k. Dla influencerow 25k to nie powinno byc zas zbyt duzo kasy.

Jakbym bym malym/srednim influncerem i zalezaloby mi na "lajkach", to potraktowalbym to jako inwestycję. Nawet jak nie wygra sie glownej nagrody, to i tak pewnie przybedzie sporo obserwujacych.

Taka rywalizacja o kasę sprawia, ze sa o wiele mniejsze szanse, ze cos bedzie ustawione. A np. co do Mafii to nie mam przekonania, ze wszystko tam im wyszlo tak, jak nam to zaprezentowali
  • Odpowiedz
Co sądzicie o tym pomyśle?


@Madziol127: Uważałem, że jest to dobry pomysł nawet (chociaż nic takiego fresh) a później przeczytałem iż zaprasza wszystkich influencerów co czyni to pomysłem bez sensu. Bo będą tam składać swoje kandydatury pewnie jakieś osoby pokroju Poli które boją się wejść do wody nie zjedzą tego nie zjedzą tamtego nie mają pomysłu na siebie, ale chcą być sławne. Ewentualnie jakichś upośledzonych trajhardów z tik-toka tam dadzą
  • Odpowiedz
@Madziol127: Tam są generalnie potrzebne osoby z mentalnością mniej przestraszonego Kostka może ciut starsze, bardziej cwane lub Pateca a nie influencerzy/influenceki dla których wyzywaniem jest wytrzymanie 2 dni bez telefonu i social mediów.
  • Odpowiedz