Wpis z mikrobloga

@CzyWszystkoJestJuzZajete: W takim wypadku, nie widzę dalszego sensu szukania, Honda NX500 bedzie bardzo dobrym wyborem. Natomiast musze Cię uczulić, że pierwsze moto zazwyczaj służy do nauki... podnoszenia go z ziemi. Jeśli kupujesz AC to może jest to i mniejszy problem, ale sugerowałbym na początek kupić coś dużo tańszego i używanego. Po sezonie sprzedać i kupić właśnie coś pokroju NX500, lub coś mocniejszego, bo może wraz z doświadczeniem przyjść ochota na
  • Odpowiedz
@CzyWszystkoJestJuzZajete: z entry level chopperów, a raczej cruzerów jest np.
Kawasaki Vulcan S (salonówka wg cennika to 39k), ma silnik rzędowy więc nie do końca ma charakterysytkę cruzerowatą,
z używek jest np. Triumph Speedmaster - ale to już chyba odrobinę starsze modele,
a z turystyków to jak wskazują poprzednicy: Honda NX500, chociaż mnie osobiście jakoś zawsze korciła NC750X (tyle że to już znowu, półka 39k, a za 4k więcej już
  • Odpowiedz
@apeee: Może położyć, a nie musi. Ja położyłem motor w głupim miejscu, ale jednak. Nie stało się nic, ale mimo wszystko jest świadomość,że nie kosztował 40-50k.

Szkoda kasy na używki w obecnych cenach.


@apeee: Nie zgadzam się. Wciąż można fajny motocykl kupić i nie trzeba od razu biegać do salonu.
  • Odpowiedz