Wpis z mikrobloga

@iampapryk tu by raczej nie zezarla, bo mocno nic ją trzymała, a ta się wierciła, no cóż być może modliszka uciekła na zewnątrz, bo okno ciągle było uchylone, może to i lepiej bo wczoraj był na tym parapecie jeden pająk a teraz są 3 i to dwa większe

@iampapryk jakie miasto?

@radziuxd jakie miasto? Wydaje mi się że dzięki ociepleniu klimatu jest ich w Polsce więcej niż kiedyś (taka
  • Odpowiedz
różni ludzie na świecie widzą te same istoty


@eternitydreamer: bo wszystkim ta sama substancja, w taki sam sposób zaburza konkretny, przypisany ewolucyjnie obszar mózgu. A nawet zdradze ci taki sekret, że wszyscy ludzie śmiertelnie otruci cyjankiem potasu umierają z tego samego powodu a ludzie poddani śpiączce farmakologicznej są tak samo nieprzytomni.
  • Odpowiedz
@eternitydreamer: Jedno wielkie #!$%@?, to #!$%@?ść naszych mózgów to generuje a nie jakieś #!$%@? idioty astralne. NIC ale KOMPLETNIE NIC paranormalnego nie zostało udowodnione choćby w najmniejszym stopniu i nie wyskakuj z jakimiś przykładami bez potwierdzenia, to jak z UFO, kiedyś od #!$%@? nagrań że niby ufo a teraz jak istnieje prawie 1200x więcej pracujących kamer jak w latach 70 to jakoś już nie ma.
  • Odpowiedz
@eternitydreamer: No i tym się różnimy ja myślę a nie wierzę, czyli patrzę na rzeczywistość, fakty i logikę a nie jestem szurem od płaskiej ziemi, ufo, istot eterycznych, magi, astrologii, duchów czy innych bzdur jakim ty jesteś. #!$%@?, typie, jest XXI wiek, ludzkość potrafi zmierzyć zaburzenia czasoprzestrzeni o wielkości 20 attometrów (0.0000000000000000002m) na dystansie 17km, nawet jest nagroda 11 000 000 dolarów za pokazanie czegokolwieg nadprzyrodzonego, CZEGOKOLWIEK i od 45
  • Odpowiedz