Wpis z mikrobloga

Właśnie w supermarkecie z owadem w nazwie byłem świadkiem sytuacji, w której Hindus do wyciągania pieczywa ubrał foliową rękawicę w przeciwieństwie do starych bab i dziadów, którzy macali pieczywo gołymi rękami i przerzucali je jak węgiel w kopalni, oprócz tego toczyła się dyskusja, a raczej wywody, jak to teraz taki przyjeżdża i ma od razu aż 3-3,5 tysiąca złotych na rękę, a my w Pgerze całe życie zasuwali, uczciwa praca, a z piniądzmi ciężko było. Przepaść kulturowa pomiędzy mlodymi Polakami a starymi dziadami jest większa niż między młodymi Polakami a Hindusami, zadziwiające. #polska
  • 6
  • Odpowiedz
Posłuchaj mnie teraz uważnie, @Djuk94 ... Byłeś w Indiach?
No właśnie... a ja znam kogoś kto był... i opowiedział mi to i owo... Wiesz skąd przyjechali Hindusi do Europy?!?
Handlarze niewolników przywieźli ich z Indii... A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Indiach, złapać w siatkę zwinnego, silnego hindusa i wywieźć go do Europy?!?
Udało im się to zrobić ponieważ wywozili tylko takich co albo nie potrafili
  • Odpowiedz
  • 0
@Redbulltabak: A gdzie byś srał, gdybyś nie miał kibla w domu jak oni w Indiach? Właśnie ich cechą jest to, że potrafią dopasować się do zaistniałych warunków, widzą, że mają teraz w mieszkaniu toaletę, to tam załatwiają sprawę, widzą, że są jakieś rękawiczki do pieczywa, to je biorą.
  • Odpowiedz