Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Szanowne Mirki i Mirabelki.
Czy kupował ktoś z Was w sklepie #mediaexpert pralkę? Tak się składa, że kupiłem (wraz z najdroższą usługą) pralkę, którą panowie zamontowali bardzo szybko i dopiero po montażu skapnąłem się, że nie otrzymałem śrub transportowych. Dzwonie do panów z pytaniem jak wygląda sprawa, otrzymałem odpowiedź, że śruby TRANSPORTOWE zostały zdjęte na magazynie - wtf? Czy spotkał się ktoś z Was z taką praktyką? Czy jest to normalne? Przecież śruby transportowe (jak sama nazwa wskazuje) powinny być zamontowane podczas transportu produktu, aby zabezpieczyć bęben pralki. Dodatkowo, w zestawie produktu, który kupiłem, nie mam tych śrub - co w przypadku, jakbym na własną rękę chciał przetransportować produkt? Nie mogę tego zrobić bez śrub :D. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, dzwoniłem do kilku osób z rodziny (które kupowały pralkę) - też mówią, że dziwna sprawa. Dzwoniłem na infolinię, Pan mi powiedział, że jeśli pralka działa to o co mi chodzi - xD.
Zgłosiłem reklamację, natomiast chciałbym Was dopytać, co o tym sądzicie.

#elektronika #pytanie #pralka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BirchKf: na moje oko dostałeś pralkę ze zwrotu a śruby gdzieś wcieło więc wymyślają że zdjęli na magazynie (co jest bez sensu bo przecież trzeba ja przetransportować do klienta jeszcze).... zwróć produkt bo masz do tego prawo i kup drugą... tylko nie wiem czy bie będziesz musiał płacić za transport ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BirchKf: sądzimy (my, Jarek_P), że dostałeś pralkę ze zwrotów albo powystawową, a o śrubach zdjętych na magazynie #!$%@?ą ci na odczepnego, bo nikt normalny by czegoś takiego nie zrobił. Reklamuj, stawiając jako fakt, że pralka była transportowana ze zdjętymi zabezpieczeniami, co jest niezalecane przez producenta (poszukaj w warunkach gwarancji swojej pralki, na pewno coś się stosownego znajdzie) i prosisz o wymianę pralki na inny egzemplarz, ponieważ obawiasz się uszkodzeń, które
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarek_P: @mozis dziękuję Wam za odpowiedź. Tak jak @Jarek_P napisał, w instrukcji pralki jest nawet napisane, że śruby należy po wstawieniu dopiero wykręcić, dodatkowo należy je ZACHOWAĆ w przypadku przyszłych transportów.
  • Odpowiedz