Wpis z mikrobloga

Już się neuropki odpaliły i lansują narrację o sabotażu i PiSowskich kretach w prokuraturze. XD
Tak, bo ekipa, która odwołała Prokuratora Krajowego z komunikatem na podstawie opinii prawnej i zarząd TVP na podstawie decyzji ministra, wprost wbrew przepisom, przy aresztowaniu Romanowskiego na pewno nie olałaby prawa. W końcu mamy już przywróconą praworządność, a Bodnar miał opinie, że Romanowski nie ma immunitetu.
Teraz tylko pozostaje czekać, aż uchylą immunitet Romanowskiego, złożą nowy wniosek o areszt, a sąd go odrzuci, bo nie ma ryzyka mataczenia w sprawie, skoro wszystkie dowody są w ministerstwach i prokuraturze, a podejrzany, jeśli miałby coś próbować to już dawno by to zrobił.
#polityka #neuropa #bekazpo
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@TwojHimars: Sąd ma 24 godziny na rozpatrzenie wniosku o areszt. Skoro uznał, że wniosek należy odrzucić, to nie czekał z ogłoszeniem decyzji, żeby niepotrzebnie nie trzymać człowieka. Widzę, że dla was wszystko co nie idzie po myśli Tuska to pisowski spisek.
  • Odpowiedz
@Shuwaks: Złamał prawo i jego miejsce jest w więzieniu. Mam w pompce Tuska i tego co chce. Jeśli pisiory nie będą trafiać do więzień za to co robiły przez ostatnie 8 lat to będą trafiać na cmentarz z ołowiem w potylicy. Ludzie póki co są jeszcze cierpliwi i wierzą w wymiar sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
XD Widzę, że mamy tu małego rewolucjonistę. Bolszewizm zawsze na propsie, smacznej kawusi życzę.
  • Odpowiedz
  • 5
@Shuwaks: generalnie mnie decyzja sądu cieszy, mimo ze romanowskiego widzialbym w wiezieniu. dupy dała prokuratura, nie dotrzymujac procedur. sąd mial watpliwosci, wniosku o areszt nie klepnal.
  • Odpowiedz
@Harven: mam mieszane uczucia co do tej akcji - dowody są ale dupy dała prokuratura z procedurami (sam powtarzałem co znalazłem na temat immunitetu tej rady, niestety nie znalazłem tego ze jako sesja traktowany jest cały rok, bije się w pierś).

Jednak jest jedna rzecz - sąd nie klepnął aresztu z marszu tylko przyjrzał się sytuacji od początku do końca i uznał ze procedury nie zostały dotrzymane = nie ma
  • Odpowiedz